Polska Ekstraklasa jaka jest każdy widzi. Mnóstwo tu kuriozalnych bramek, zaskakujących wyników, dramatycznych pościgów po punkty, ale jedno pozostaje pewne i niezmienne – nagminne zwolnienia trenerów. Zdają sobie z tego sprawę zarówno kibice jak i legalni bukmacherzy w Polsce. Z tego tytułu z ofertą promocyjną powraca bukmacher Betfan, który oferuje ekstra pensję dla pierwszego trenera, który zostanie zwolniony z PKO BP Ekstraklasy.

Ekstra Pensja dla Trenera II w Betfan

Tylko w zeszłym sezonie, podczas rozgrywek Ekstraklasy 2020/21 zwolnionych zostało aż 12 trenerów. Stal Mielec, Lech Poznań i Podbeskidzie Bielsko-Biała na przestrzeni jednego sezonu miały aż 3 trenerów co dobitnie pokazuje tendencje właścicieli polskich klubów do obarczania winą za niezadowalające wyniki głównie szkoleniowców. 

Zdecydowanie na drugim biegunie w tej kategorii znajdował się do niedawna Górnik Zabrze, którego trenerem był Marcin Brosz, prowadzący klub przez blisko 5 lat. Ostatecznie Górnik trenera zmienił po zakończeniu rozgrywek 2020/21, a nowym szkoleniowcem został Jan Urban.


Nietypowa promocja Betfana skierowana jest dla trenera z PKO BP Ekstraklasy, który najszybciej straci w tym sezonie pracę. Bukmacher oferuje wówczas pensję w wysokości 50 tysięcy zł brutto i angaż w firmie, zakładający udostępnienie swojego wizerunku i zostanie twarzą kampanii promocyjnej Betfan. Jeśli pierwszy zwolniony w tym sezonie trener w ciągu tygodnia nie odpowie na ofertę, wspomniane pieniądze zostaną rozdzielone pomiędzy graczy zarejestrowanych na Betfan, którzy na Twitterze udostępnią post z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja. Pieniądze zostaną wówczas rozdzielone po równo między graczy w postaci freebetów. Nie jest to jedyny powód, dla którego warto posiadać konto u tego bukmachera. Oferuje on przede wszystkim niezwykle atrakcyjny bonus powitalny Betfan, z którego warto skorzystać podczas zawierania zakładów na mecze i wydarzenia sportowe.

Z kodem TYPERVIP odbierz bonus powitalny od bukmachera Betfan!