Jak Odebrać?

 1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. Graj kupony AKO z oferty zakładów LIVE (z min. 1 zdarzeniem z piłki nożnej) w dniach 12 – 18.10 za min. 20 lub 80 PLN po kursie min. 1.85.
 3. Jeśli obstawiłeś min. 1 kupon dziennie przez 5 dni otrzymasz 25 PLN bonusu (dla stawek min. 20 PLN) lub 100 PLN bonusu (dla stawek min. 80 PLN).

Regulamin

 • Zadaniem Uczestnika jest codzienne dokonanie zawarcia w trakcie trwania Akcji z konta depozytowego minimum jednego zakładu AKO, na którym znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie na piłkę nożną z oferty LIVE z minimalnym kursem ogólnym kuponu wynoszącym 1.85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, z minimalną stawką zakładu 20 lub 80 złotych.
 • W Akcji są brane pod uwagę jak przegrane tak i wygrane kupony, rozliczone najpóźniej do godz. 23:59 dnia 18.10.2020 r.
 • Nagrodę za spełnienie warunków Akcji stanowi doładowanie konta bonusowego kwotą zależną od stawki zakładu, tj.
  a) Za stawkę zakładu wynoszącą minimum 20 PLN Uczestnik otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą 25 PLN
  b) Za stawkę zakładu wynoszącą minimum 80 PLN Uczestnik otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą 100 PLN
 • Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe, klient musi dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z wyłączeniem Zakładów Specjalnych – „HIT DNIA”) za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91.
 • Do obrotu nie są zaliczane kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny, Betgames oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out.

Brak konta na STS? Odbierz bonus powitalny już teraz!

Odbieram bonus