Euro i Copa America za nami, ale tego lata przed nami wciąż wielkie emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio. Najbardziej prestiżowe zawody sportowe na świecie rozpoczną się w piątek 23 lipca, a na ich okazję specjalną ofertę promocyjną przygotował STS. Obstawiając liczbę medali, które zdobędą w Japonii polscy sportowcy mamy szansę otrzymać bonus o wartości równej liczbie indywidualnych nagród dla Polaków, pomnożonej razy pięć!

Ekstra Igrzyska. Bonus za każdy medal Polaków.

W trakcie Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janeiro Polacy zdobyli 11 medali. Co ciekawe identyczna była liczba indywidualnych nagród dla naszych reprezentantów także podczas Olimpiady w Londynie (2012r.) i Pekinie (2008r.). Mając to na uwadze, kibice oczekują, że w Tokio medali będzie nie mniej, a może nawet uda się zdobyć kilka więcej. Największe szanse medalowe upatruje się w występach między innymi Anity Włodarczyk, Pawła Fajdka czy polskich siatkarzy. 

Największa presja ciąży prawdopodobnie na siatkarzach, których bardzo dobre występy w trakcie tegorocznej Ligi Narodów rozbudziły apetyty kibiców na złoty medal olimpijski. Potencjał drużyny Vitala Heynena jest bez dwóch zdań ogromny, jednak o końcowym triumfie na imprezie tego formatu często decydują detale i dyspozycja dnia. Trzymamy kciuki, aby ta była u polskich siatkarzy lepsza aniżeli w dniu finału Ligi Narodów z Brazylijczykami. Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie, Polska jest obok Brazylii faworytem do olimpijskiego złota w siatkówce. Kurs na ich zwycięstwo u najlepszych bukmacherów waha się w granicach 3.40.

Aby otrzymać bonus wystarczy postawić kupon solo w dniach 16.07-22.07 za minimum 50 zł ze zdarzeniem na liczbę medali, jaką zdobędą na Olimpiadzie Polacy. Bez względu na to czy kupon będzie wygrany czy przegrany otrzymamy bonus o wartości pięciokrotnie większej aniżeli liczba krążków wygranych przez Polskę. Stawiając kupon na Igrzyska Olimpijskie na warto pamiętać o skorzystaniu z kodu promocyjnego STS, który zapewnia freebet w wysokości 29 zł.

Z kodem TYPERVIP skorzystaj z bonusu powitalnego od bukmachera STS!