W tym tygodniu czeka nas wiele sportowych emocji, w tygodniu zobaczymy mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy, w weekend standardowo grają najlepsze ligi, dodatkowo zobaczymy także galę KSW do tego cały czas gra NBA, trwają turnieje w tenisa, dla każdego coś dobrego. Z tej okazji Superbet ma ofertę dla nowych graczy!

Extra 150 PLN Cashback

Jeśli nie masz konta na Superbet to jest to w tym tygodniu nadarzyła się świetna okazja specjalnie dla Ciebie, tylko dla nowych użytkowników którzy zarejestrują się przez przycisk na dole strony Superbet ma Extra 150 PLN Cashback oprócz swoich standardowych bonusów powitalnych!

Dlaczego warto założyć konto na Superbet w tym tygodniu i skorzystać z Extra Cashbacku do 150 zł? Ponieważ mamy w tym tygodniu wiele ciekawych spotkań, które warto zagrać w ramach podniesienia emocji albo zarobienia pieniędzy chociażby rewanże Ligi Mistrzów – grają takie marki jak Real Madryt, Manchester City, Bayern Monachium czy Chelsea. Gramy coś na Ligę Mistrzów nie wchodzi to dostajemy bonus z powrotem i gramy w weekend jednokrotnie i możemy wypłacać!

 

Jak działa bonus Extra 150 PLN Cashback? Należy założyć konto z guzika na samym dole strony, następnie wpłacamy od 50 do 150 zł gramy kupon za całą kwotę jeśli okaże się że mamy szczęście i wygramy to możemy wygraną od razu wypłacić jeśli zaś szczęście nam nie dopisze to dostajemy zwrot całej stawki do 150 zł w postaci bonusu. Bonusem należy obrócić zaledwie raz po kursie 1,80, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia wynoszącym 1,30. Czas na obrót bonusem wynosi 3 dni od przypisania. Promocja trwa od 15.03 – 21.03.

Załóż konto już teraz i ciesz się z 3 bonusów powitalnych!

Odbieram bonusy na start