Środek trwającego tygodnia przyniesie nam istotne rozstrzygnięcia. W eliminacjach do pucharów zagrają bowiem polskie drużyny – Lech Poznań, Pogoń Szczecin, a także Lechia Gdańsk. We wtorkowy wieczór Kolejorz podejmie Qarabag. Jak poradzi sobie nowy szkoleniowiec ekipy z Poznania? Drugim starciem w tym tygodniu będzie mecz pomiędzy Pogonią Szczecin oraz KR Reykjavik. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć 30 pln ekstra. Jak z niej skorzystać?

Ekstra 30 pln na Puchary Europejskie

Czwartkowy wieczór to wspomniany mecz Pogoni, ale także szansa dla Lechii Gdańsk na pozytywne zaprezentowanie się w pucharach. Mecze zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że od zakończenia sezonu w europejskiej piłce nie działo się praktycznie nic ciekawego (z wyjątkiem spotkań Ligi Narodów) Bukmacher LVBet proponuje 30 pln ekstra w związku z eliminacjami do pucharów 2022. Jak go uzyskać? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet

W dniach 04.07-05.07.2022, do godziny 19:59, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 22 pln. Na kuponie powinny znaleźć się dokładnie 3 zdarzenia, dotyczące eliminacji do pucharów, rozgrywanych przez polskie drużyny – Lecha, Pogoń i Lechię. Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i dotyczyć jedynie zwycięzcy meczu. Kupon musi być kuponem typu kombi. Gracz, po spełnieniu podanych wymagań, otrzyma bonusowe 30 pln. Bonusem należy obrócić 3-krotnie po kursie łącznym min. 1.75.  

[blok_bonus]