Puchar Narodów Afryki rozpoczyna się już 9 stycznia. Zmagania najlepszych reprezentacji na Czarnym Lądzie wzbudzają ogromne emocje, a turnieje są gwarancją wielu pięknych bramek, ale też zabawnych flopów i niecodziennych zagrań. W związku z rozpoczęciem turnieju z ofertą promocyjną ruszył bukmacher STS.

Czy Algieria znów okaże się najlepsza?

W 2019 roku najlepsza okazała się Algieria, która pozostaje w ścisłym gronie faworytów do zdobycia tytułu mistrzowskiego w 2022 roku. Największe szanse legalni bukmacherzy dają jednak Senegalowi, który na papierze posiada najsilniejszą kadrę, z Sadio Mane i Kalidou Koulibalym na czele. Oprócz tych dwóch reprezentacji w gronie faworytów wymienia się także Egipt i Wybrzeże Kości Słoniowej.

W meczu otwarcia o godzinie 17:00 zmierzą się ze sobą Kamerun i Burkina Faso, natomiast na godzinę 20:00 zaplanowano spotkanie Etiopii z Wyspami Zielonego Przylądka. Co ciekawe, oba zespoły do tej pory jedynie dwa razy grały w Pucharze Narodów Afryki. Dla kibiców Etiopii były to jednak zamierzchłe czasy – występ w pierwszej edycji turnieju w 1957 roku, a także w roku 1962. Od tamtej pory nie udało im się zakwalifikować na prestiżowy turniej ani razu, aż do obecnej edycji naturalnie.

zasady-promocji-sts

Akcja promocyjna STS podzielona jest na dwa etapy. Należy się do niej zapisać za pośrednictwem strony internetowej. Pierwszy etap trwa w dniach 09.01–14.01, a drugi 15.01–20.01. W akcji biorą udział kupony SOLO i AKO. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na PNA z kursem minimalnym 1.50. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85. Akcja składa się z progów obrotowych liczonych osobno w każdym etapie. Za każdy etap możemy otrzymać 50 PLN. Bukmacher ma w ofercie także atrakcyjny bonus powitalny STS.

warunki-promocji-sts

[blok_bonus]