Na dzisiaj 3 spotkania i szykujemy portfele na największy turniej w csa na świecie pod względem puli nagród!

Nemiga vs Nexus ESEA 19:00

Pierwszy zaczyna się już o godzinie 19:00. W lidze ESEA rumuńskie Nexus podejmie Nemigę. Tutaj krótko. Obie drużyny grał ze sobą wczoraj, kursy były identyczne jak teraz i wygrała drużyna z Białorusi 16:14. Wynik może sugerować, że było to bardzo wyrównane spotkanie, jednak w rzeczywistości było wręcz przeciwnie. Nemiga wygrała do przerwy 12:3 i po prostu zbytnio się rozluźniła, próbowała niekonwencjonalnych zagrywek. Z tego co pamiętam mieli aż 8 punktów meczowych. Rumuńska formacja w ostatnim czasie nie zachwyca, dodatkowo od około tygodnia grają z nowym zawodnikiem, który aimowo nie odstaje od reszty, jednak problemy z komunikacją jeszcze występują. Dodatkowo Nemiga jest dzisiaj w bardzo dobrej formie. Pisząc tę analizę wygrywają na mocne Sprout w formie BO3 (na ostatniej mapie mają wynik 13:5)! Według mnie to Białorusini powinni być tutaj faworytami i polecam spróbować w ich stronę po kursie ponad 2.

Typ wygrana Nemigi 2.02 LVBET

______________________________________________________________________

Divizion vs Spirit ESEA 20:00

Drugie spotkanie to również mecz z ligi ESEA. O 20:00 odbędzie się mecz pomiędzy Divizion, a Spirit. Póki co overy idą nam znakomicie (4/4) i w tym spotkaniu również pójdę w tę stronę. Obie drużyny są na podobnym poziomie. W lidze po 11 meczach Rosjanie mają bilans 7:4, Niemcy po 10 spotkaniach 6:4 – walczą o podobne cele. W ostatnich 10 spotkaniach Spirit, z przeciwnikami na podobnym poziomie, over został pokryty 8 na 10 razy. U Divizon sytuacja wygląda podobnie. Na ostatnie 10 spotkań w 7 przekroczyli barierę 26 rund. Podobny styl gry, podobna forma i podobne umiejętności sugerują, że będzie to bardzo zacięte spotkanie. Najlepszym typem na ten mecz będzie over 26.5 rundy, który znajdziemy zarówno i na STS i na LVBET.

Typ over 26.5 1.88 LVBET ZWROT
______________________________________________________________________

Virtus Pro vs Singularity 20:00 ESEA

Ostatnie spotkanie na dzisiaj to mecz naszego polskiego Virtus Pro, przeciwko Singularity. Polakom do optymalnej formy brakuje bardzo dużo, jednak nadal jest to drużyna z ogromnym doświadczeniem i potencjałem. Umiejętności indywidualne to nie wszystko i nie wydaję mi się żeby mieli problemy z drużynami, które nigdy nie grały na wyższym poziomie. Wczoraj wygrali 3/4 spotkania i każde było na innej mapie. Porażka z Big to wypadek przy pracy i kwestia overpassa, na którym nie czuli się za dobrze. Szwedzi grają dość stabilnie, z lepszymi przeciwnikami gładko przegrywają, ze słabszymi zazwyczaj wygrywają i to tyle. W lidze drużyny te zajmują podobne miejsce. Nie wyobrażam sobie tutaj porażki Polaków i sądzę, że gładko wygrają zarówno te, jak i swoje inne dzisiejsze spotkania.

Typ Virtus Pro -3.5 1.88 LVBET