Dzisiaj spory wysyp meczów, grają 3 duże ligi! Z ponad 50 spotkań wybrałem moim zdaniem najbardziej prawdopodobne.

Sprout vs Noreg Bets.net challenger 18:00

Zacznę od meczu, który odbędzie się o godzinie 18:00 pomiędzy Sporut a Noreg w lidze Bets.Net Challenger. Zacznę od Sprout, mieli i słabsze i lepsze okresy, ale obecnie są w świetnej formie. Ostatnie 5 spotkań to 5 wygranych i to z dość mocnymi przeciwnikami takimi jak Valiance czy GODSENT. Norweska drużyna również jest w „lepszym okresie”, wygrywają mecz za meczem ostatnio tylko ledwo co ulegając fińskiemu HAVU i to tylko i wyłącznie przez głupie błędy. Kluczowym argumentem dla mojego typu będą jednak statystyki ostatnich spotkań. Ostatnie wyniki Sprout przeciwko drużynom na podobnym poziomie to : 19:16, 16:13, 16:12, 16:14 i 16:12. Każde spotkanie kończy się overem. U Norwegów mamy identyczną stuację! Ostatnie 5 spotkań to trzy razy 16:14 i po razie 16:12 i 16:10. Obie drużyny są w bardzo dobrej formie, obie mają podobny styl gry i obie są bardzo overowe.

Typ over 26.5 @ 1.90 STS


Red Reserve vs Limitless CSGOFAST 19:30

Drugie spotkanie, w kórym widzę spore value odbędzie się o godzinie 19:30. Dzisiaj zaczyna się liga CSGOFAST.COM w której to każda z drużyn rozegra po 4,5 meczów z rzędu. Przyjrzyjmy się spotkaniu szwedzkiego Red Reserve, a francuskiego Limitless. Szwedzi są tutaj sporym faworytem, kurs na nich oscyluje w granicach 1,35. Bukmacherzy brali pod uwagę chyba tylko i wyłącznie ranking, bo mając jakąkolwiek wiedzę o francuskiej drużynie, kursy byłyby bardziej wyrównane. Limitless na codzień nie występuje w popularnych europejskich ligach, grają głównie na swojej francuskiej scenie. Drużyna ta gra od prawie roku w takim samym składzie! W listopadzie wystąpili w WESG, gdzie grając przeciwko znanym drużynom zaprezentowali się całkiem nieźle. O ich potencjale może świadczyć to, że w listopadzie wygrali z obecnymi zwycięzcami IEMA w Katowicach – Fnatic. Ich ostatnie oficjalne spotkanie było na polskie AGO, w którym to ulegli po bardzo zaciętym meczu z dwoma dogrywkami. Ich gra jest bardzo poukładana, mają sporo ciekawych zagrywek taktycznych i nie wyglądają słabo aimowo. O Szwedach napiszę jedynie, że mają passę 4 porażek. Są typowym średniakiem. Warto spróbować po takim kursie pograć na Limitless nie tylko w tym spotkaniu, ale również w każdym innym w którym są underdogiem.

Typ Limitless @ 2.80 LVBET


Windigo vs SuperJymy 20:45

Ten sam turniej tylko inna grupa. O 20.45 zagrają ze sobą Windigo i Superjymy. Bułgarzy przypomnieli sobie jak się gra w Countera i ich gra coraz bardziej przypomina tą sprzed roku, gdzie przegrana w 2 tierze była dla nich rzadkością. Wczoraj udało im się wygrać z mocnym AGO, oglądałem te spotkanie i Bułgarzy, którzy byli w roli underdoga, mieli cały mecz pod kontrolą. Victor zdobywał ciężkie fragi praktycznie co rundę. SuperJymy to druga siła Finlandii. Nie prezentują oni swoją grą nic specjalnego. Windigo jest od nich lepsze pod każdym względem i polecam grać na nich w tym spotkaniu.

Typ Windigo kurs 1.57 STS