Typy esport CS:GO

Dzisiaj mamy dzień przerwy Starseriesa, chwila odpoczynku przed jutrzejszą fazą Playoff na którą wieczorem pojawią się typy.

Mecz Pixel vs Odense 18:00 Stream.me Gauntlet CS:GO

O godzinie 18:00 w ramach ligi Stream.me Gauntlet CIS vs EU, odbędzie się spotkanie pomiędzy węgierskim Pixel, a duńskim Odense. Porównując do piłki nożnej to jest to taka 3 liga. W rankingu wyżej znajduje się Pixel (140 miejsce), Duńczycy dopiero na bardzo dalekim 193 miejscu, jednak punkty zbierane są od dawna, jeszcze za czasów gdy drużyny grały w innych składach. Ostatnie spotkania Odense to zmagania tylko „na własnym podwórku” z mieszanymi wynikami. Ostatni oficjalny mecz Pixel odbył się ponad 2 tygodnie temu, jednak zawodnicy dużo trenują i grają regularnie (średnio po 50 godzin tygodniowo, można to sprawdzić w ich steamowych profilach). Ciężo tu cokolwiek napisać, gdyż większość pewnie pierwszy raz słyszy o tych drużynach. Pixel ma spory potencjał, jest to druga najlepsza drużyna w swoim kraju i posiada doświadczonych zawodników. Odense to typowy duński średniak. Nie wiem czym kierowali się bukmacherzy wystawiając niecałe 1.40 na Duńczyków. Według mnie jest to spore nieporozumienie, bo to PIXEL powinno być tutaj faworytem.

Typ wygrana Pixel @ 2.65 STS/LV BET


Mecz Unity vs Divizion ESEA 19:00

Drugie spotkanie w którym widzę ciekawe kursy to już trochę wyższy poziom. O godzinie 19:00 w ramach ligi ESEA zagra ze sobą niemieckie Divizion i skandynawska mieszanka Unity. Obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Obie są w znakomitej formie i mają serie zwycięstw. Niemcy wygrali ostatnio z takimi drużynami jak Red Reserve, Pride czy Extatus, Szwedzi natomiast pokonali między innymi Sporut i AAA. Początkowo chciałem tutaj pójść w stronę Unity, gdyż uważam ich za minimalnie lepszą drużynę, jednak najlepszym rozwiązaniem w tym meczu będzie over. Drużyny te prezentują podobny, ryzykowny styl gry. Rzadko kiedy czekają na odbudowanie ekonomii, tylko po prostu kupują za to co mają. Ostatnie 2 mecze Divizion to wyniki 16:12, Unity 16:13 i 16:12. Over w tym meczu wydaje mi się o wiele bardziej prawdopodobny niż wskazują kursy.

Typ over 26.5 @ 1.85 LVBET/STS