E-sportowe granie 15.05

3

Po długiej przerwie nadszedł czas na spory turniej o puli nagród 750 tys. $. Już na pierwszy dzień jest kilka ciekawych propozycji.

18:10 NRG vs Heroic

Na pierwszy ogień idzie spotkanie pomiędzy grającym w Ameryce NRG, a “duńskim” Heroic. Zacznę od najważniejszej informacji. Heroic przyjechało na ten turniej bez podstawowego zawodnika (zastępował go będzie cromen), oraz z nowo zakontraktowanym fribergiem. Ponad to o wyjeździe do Ameryki zawodnicy dowiedzieli się niecały tydzień temu. Zastępują na tym turnieju Hellraisers, które miało problemy z wizami. Heroic po zmianach w składzie gra o wiele gorzej. Brakuje jeszcze zrozumienia pomiędzy zawodnikami, widać podstawowe problemy z komunikacją. Zawodnicy NRG również będą osłabieni, jednak nie w takim stopniu jak ich przeciwnicy, bowiem problemy z wizą miał ich trener. Na ostatnim Lanie pokazali się z bardzo dobrej, zagrali równe spotkanie i przegrali po dogrywce z finalistą turnieju-Astralis oraz nawiązali równą walkę z G2. Grają ze sobą już długo i widać tego efekty. Podusmowując, nie sądzę, żeby Heroic tutaj stworzyło jakieś zagrożenie. Uważam, że NRG jest lepsze zarówno indywidualnie jak i drużynowo, dodając do tego braki i zmiany w składzie proponuje pograć w tym meczu na amerykańską drużynę.

Link do śledzenia wyniku na żywo: https://www.hltv.org/matches/2322774/nrg-vs-heroic-esl-pro-league-season-7-finals

NRG wygra 1.65 LVBET
NRG -3.5 1.90

19:20 Space Soliders vs Renegades

Bardzo interesujące spotkanie w grupie B. Space Soliders zagra tutaj bez Calyxa, zastąpi go DESPE (były zawodnik tej drużyny, który swoje ostatnie oficjalne spotkanie zagrał w listopadzie). Według bukmacherów jest to spotkanie 55/45 na korzyść Renegades, jednak moim zdaniem mają oni o wiele większe szanse na zwycięstwo. Są w dobrej dyspozycji, na ostatnim turnieju Lanowym, pokonali nawet zwycięzcę całego turnieju – Faze. Turcy na turniejach offline nie błyszczą, ostatni ich występ (niecały miesiąc temu) zakończył się szybkim 2:16 z Astralis i 7:16 z Gambit. Na WESG zajęli drugie miejsce, jednak oprócz Fnatic nie grała tam żadna drużyna z TOP15. Austarlijczycy jeśli tylko nie będą mieli słabszego dnia, powinni mieć cały mecz pod kontrolą. LVBET oferuje nam bardzo fajne kursy, osobiście wystawiłbym max 1.50 na Renegades.

Link do śledzenia wyniku na żywo: https://www.hltv.org/matches/2322777/space-soldiers-vs-renegades-esl-pro-league-season-7-finals

Renegades 1.80
Renegades -4.5 2.90

19:20 Team Liquid vs Grayhound

Liquid po zmianach przeciwko sensacji ostatniego turnieju w Sydney. Zawodnicy Grahound pojawili się znikąd, a pokonali SK i wygrali z Faze na miragu. Aimowo prezentują się bardzo dobrze, a taktycznie do tego turnieju przygotowują się od dawna (co często można usłyszeć w wywiadach). Liquid to po prostu liquid. Mają lepsze i gorsze momenty, jednak cały czas jest to światowa topka. Uważam, że będzie to wyrównane spotkanie, bardzo możliwe, że na korzyść Amerykanów, jednak 10 rund Australijczycy powinni ugrać spokojnie. Jeśli zagrają na takim samym poziomie jak ostatnio to nie zdziwiłoby mnie nawet ich zwycięstwo w tym meczu.

Link do śledzenia wyniku na żywo: https://www.hltv.org/matches/2322776/liquid-vs-grayhound-esl-pro-league-season-7-finals

Grayhound +6.5 1.64 LVBET

Rating: 1.7/5. From 12 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "E-sportowe granie 15.05"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mike
Gość