Alternate Attax vs Kinguin 19:00
Zacznę od spotkania naszych rodaków w lidze ESEA. Zagrają oni przeciwko niemieckiej drużynie – Alternate Attax. Moim zdaniem bukmacherzy niesłusznie faworyzują w tym spotkaniu Kinguin. Są oni nową drużyną, zagrali dopiero dwa oficjalne spotkania razem i oba wczoraj przegrali, a byli faworytem zarówno w meczu z Asterion, jak i z Property. Indywidualnie grają w porządku, żaden zawodnik nie odstawał od reszty, potrafili wygrywać rundy 1 na 3, czy 1 na 4, ale w CS’sie liczy się też zgranie. Niemiecka drużyna gra bardzo stabilnie, w lidze mają bilans 3:9, ale nie świadczy to ani trochę o ich poziomie. Obecnie są w dobrej formie, wczorajsza porażka z Property to wypadek przy pracy, a wygrali oni swoje spotkania na Virtus Pro, czy Imperial. Jak dla mnie mecz 60/40 dla Niemców i korzystam z fajnych kursów.
Typ: Alternate Attax 1.95 LVBET

Alternate Attax vs Movistar Riders 20:00
Tutaj trochę krócej, gdyż o Alternate Attax jest wszystko napisane wyżej. Niemcy są w dobrej formie, ale za to Hiszpanie w ostanich dniach prezentują się jeszcze lepiej. W lidze bilans 8:4, a ostatnie spotkania naprawdę robią wrażenie. Znacznie poprawili swoją grę w CT i widać to w ostatnich spotkaniach. Wygrane z Gamibt(!), Big, Pride czy Enyoy nie były przypadkowe. Według mnie kolejna pomyłka bukmacherów i spotkanie minimum 60/40 na korzyść Hiszpanów.
Typ: Movistar Rider 1.88 LVBET

Property vs AAA 20:00
O 20:00 odbędzie się mecz szwedzkiego Property z francuskim AAA. Według mnie kursy wystawione na to spotkanie to kolejny spory błąd bukmacherów. Wzorowali się chyba głównie tym, że AAA wczoraj wygrali 16:1 z SuperJymy, jednak ja jestem zdania, że jedna jaskółka wisony nie czyni, a Property w obecnej dyspozycji jest po prostu lepszą drużyną. Wczoraj poradzili sobie z Aletrnate Attax i Kinguin. Oglądałem ich spotkania i obecnie grają bardzo zgranego csa. Praktycznie wszędzie wychodzą dwójkowo, żeby w razie przegranego pojedynku 1v1 szybko nadrobić stratę. Francuzi poza wczorajszą wygraną zaliczają porażkę za porażką, nawet nie zagrażając przeciwnikowi. W lidze obie drużyny z bilansem 3:7, lecz szwedzi są po prostu lepsi i dzisiaj to udowodnią, a kurs 2.20 biorę z pocałowaniem ręki. Typ Property 2.20 LVBET

Windigo vs SuperJymy 20:00
Bułgarzy są liderem ligi ESEA, gdzie po 13 meczach mają bilans 9:4. Ich gra coraz bardziej przypomina to co prezentowali rok temu. Drużyny te grały ze sobą 2 dni temu w turnieju X-BET, gdzie górą po 3 mapach byli Finlandyczycy. Często zawodnicy mają sporo meczów ligowych, czy turniejów, a przecież nie można się skupić na wszystkim. Wydaje mi się, że to był właśnie taki przypadek, a liga ESEA jest dla nich priorytetem. Poza wspomnianą porażką, ostatnio zaliczają praktycznie same zwycięstwa, a v1c7or błyszczy. SuperJymy ostatnio nie zachwyca i często grają bez juha w składzie. Windigo jest lepsze pod każdym aspektem i jeśli tylko będą grali na swoim przeciętnym poziomie to Bułgarzy nie powinni mieć żadnych problemów ze zdobyciem 3 punktów.
Typ Windigo -4.5 1.89 LVBET

Windigo vs AAA 21:00
Zarówno jedną jak i drugą drużynę opisałem wyżej. Bułgarzy są o klasę lepsi, jeśli nie będą mieli gorszego dnia to ani trochę nie obawiam się o ich zwycięstwo. AAA nie dość, że ogólnie jest słabsze, to jeszcze obecnie mocno pod formą. Jeśli przegrywają spotkania, to znacząco. Z Wind And Rain porażka do 5, z Extatus do 6 z Pride do 7. Wyniki mówią same za siebie i celuję tutaj w gładkie zwycięstwo Windigo.
Typ Windigo -4.5 1.89 LVBET – ZWROT