W sobotę rozpoczyna się dość spory LAN-owy turniej w Ukrainie – Starseries I-League S4, 16 drużyn, codziennie 8 meczów w systemie BO3 (czyli do 2 wygranych map).

Fnatic vs Gambit 12:00 Starseries

Pierwsze spotkanie w którym widzę możliwość zarobku planowo rozpocznie się o godzinie 12:00. Fnatic, które ostatnio dało nam zarobić, zagra przeciwko Gambit. Ich ostatnie spotkanie, również na lanie, zakończyło się wynikiem 16:2 dla Szwedów. Gambit przystępuje do tego turnieju z jedną zmianą, która według mnie wyszła im tylko na gorsze. Oglądałem ich kilka ostatnich spotkań i rzuca się w oczy brak zorganizowania. Porażki ze Spirit, Superjymy, czy Stifmeister to nie jest przypadek. Rozumiem jedno potkniecie, ale 3 z przeciwnikami na co dzień grającymi 3 ligi niżej? Fnatic w dobrej formie, w ESL bilans 4:2 po wygranych z G2 i Nipem. Szwedzi mają również serię 5 awansów do fazy PLAYOFF i uważam, że tym razem ją podtrzymają.

Fnatic wygra @ 1.50
Fnatic dokładny wynik 2:0 @ 2,40


Renegades vs G2 godzina 15:00

Drugi mecz z tego samego turnieju, gdzie buki wystawiły nam fajne kursy to spotkanie pomiędzy G2, a Renegades o godzinie 15. Jest to pojedynek w którym najbardziej wyczuwam niespodziankę. Nie ukrywam, że pałam sporą sympatią do Australijczyków, jest to moja ulubiona drużyna od 5 lat, ale też w bukmacherce nie można kierować się emocjami, a argumenty za typem jak najbardziej są. Bukmacherzy mocno stawiają na Francuzów, może i słusznie, ale czy są oni aż takim faworytem, żeby dawać na nich 1.20? Zdecydowanie nie. Renegades już wielokrotnie pokazywali, że potrafią wygrywać z czołówką. Do tego turnieju przystępują ze sporym wzmocnieniem, byłym zawodnikiem Faze, czy Dignitas – Jkaemem. Ich główną zaletą są umiejętności indywidualne i śmiało mogę stwierdzić, że nie odstają oni od faworyzowanych Francuzów. Jeśli będą mieli dobry dzień, jak najbardziej są w stanie wygrać to spotkanie, szczególnie, że G2 nie jest w szczytowej formie.

Renegades wygra @ 3.90
Renegades handicap +1.5 @ 1.85

W godzinach popołudniowych powstanie drugi sobotni post z typami na CS:GO (czekamy na kursy)