AAA vs Unity godzina 19:00 liga ESEA

Kolejny dzień pełen meczów!
Zaczniemy od spotkania w lidze ESEA, wczoraj grając przeciwko AAA udało nam się trafić kurs 3.60 i dzisiaj również celuję w ich porażkę. Ich przeciwnikiem będzie mieszanka Szwedów i Duńczyków-Unity. Dzisiaj też nie rozumiem czym kierowali się bukmacherzy uznając Francuzów za faworytów. Ta drużyna nie gra nic specjalnego, zwykły średniak. Ostatnie mecze to porażka na mało znaną polską drużynę i porażka 16:1 z Gambit. Unity ostatnio bardzo ładne spotkania przeciwko mocnemu Sprout, czy extatus. Ciekawym aspektem są też odniesienia do meczów granych z tymi samymi przeciwnikami, wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale rzuca nam to zarys na poziom drużyn. Oba teamy grały w odstępie tygodnia z Gambit na tej samej mapie (Trainie). AAA przegrało 16:1, Unity 16:12. Drugi wspólny przeciwnik to extatus. Szwedzi wygrali 16:13, a Francuzi przegrali dwie mapy 16:8 i 16:13. Uważam, że buki popełniły spory błąd dając nam aż 2.25 na Szwedów, taki kurs biorę z pocałowaniem ręki i wam też polecam!

TYP wygrana Unity 2.25 LV BETEspada vs DreamEaters godzina 20:00 liga Bets.net

Drugie spotkanie to rosyjski pojedynek Espady z DreamEaters w ramach ligi Bets.net. Według bukmacherów faworytem są Ci drudzy, ale jest to spowodowane chyba tylko pozycją w rankingu HLTV, bo innych, przemawiających za nimi czynników, nie widzę. Osiągają oni dobre wyniki, jednak grając tylko na słabe, rosyjskie drużyny w mało znaczących ligach. Gdy tylko przyszło im zagrać na trochę „bardziej znaną” drużynę to gładko ulegli 16:6. Espada gra w kratkę, jednak z tą „bardziej znaną drużną” wygrali 2:1 w mapach, a nawet udało im się sensacyjnie pokonać Avangar, które zakwalifikowało się na turniej w Katowicach. Osobiście wystawiłbym tu na nich kurs ~1.50 a nie 2.0 jak oferuję bukmacherzy.

Typ Espada wygra 1.97

 


Fnatic vs G2 godzina 22:35 liga ESL

Trzecia i ostatnia analiza dotyczyła będzie meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej. O godzinie 22:35 na mapie Inferno, Fnatic podejmie „Super-team” z Francji-G2. Obie drużyny zagrały po 4 spotkania w lidze, Fnatic podchodzi do tego meczu z bilansem 0:4 po porażkach z HR i Mouse, a G2 ma na swoim koncie 2 zwycięstwa z AGO i 2 porażki z Faze. Liga trwa wiele tygodni i wyniki z wcześniejszych spotkań nie wpływają na podejście drużyn do meczu. Na pierwszej mapie G2 jest faworytem zasłużenie, jednak nie zgadzam się co do kursów wystawionych na drugą mapę. Szwedzi grają na inferno bardzo solidnie ich ostatnie spotkanie na tej mapie zakończyło się ich wygraną 16:11. Pinnacle już się opamiętało i wystawiło na nich kurs 1.73, jednak wszyscy inni bukmacherzy cały oferują kursy ponad 2.

Fnatic vs G2 mapa 2(!) typ Fnatic kurs 2.02 LVBET