Nadchodzące dni zapowiadają się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę ciekawe starcia. Sporo dziać będzie się w piłce nożnej, a także dysplinach olimpijskich. My tym razem bierzemy jednak na tapet e-sport. Równolegle do Mistrzostw Olimpijskich w Pekinie, w Katowicach odbywa się słynne Inter Extreme Masters. Przed nami chociażby mecz w CS:GO pomiędzy Team Liquid i Faze Clanem. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. Naprzeciw nam, entuzjastom rozgrywek online, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

E-sport bez podatku

E-sport od ponad dekady cieszy się rosnącą popularnością. Rozgrywki League of Legends, Counter Strike’a, czy Doty 2, śledzą miliony fanów. Intel Extreme Masters to jedno z największych wydarzeń e-sportowych na świecie. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny od forBET. Aby w pełni móc cieszyć się e-sportem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać e-sport bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniach 15.02.2022 – 27.02.2022, do godziny 23:59. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących tylko i wyłącznie e-sportu. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak też live. Kupon musi zostać zagrany za środki pochodzące z konta depozytowego. Promocja nie łączy się z promocją bez podatku z Pakietu Powitalnego. 

[blok_bonus]