Liquid vs Natus Vincere godzina 17:15

Trzeci dzień „fazy grupowej”, dzisiaj już poznamy pierwsze drużyny które odpadną i które awansują do playoffów. Pierwszym meczem, w którym widzę ciekawe kursy jest spotkanie drużyn z bilansem 1:1. Navi niespodziewanie w pierwszym meczu zostało zdominowane przez Gambit, ich kapitan w wywiadzie stwierdził, że głównym problemem było przygotowanie psychiczne. Wczoraj gładko poradzili sobie z Big 16:1 i wygląda na to, że wracają na właściwe tory. O Liquid można przeczytać we wczorajszej analizie https://zawodtyper.pl/na-e-sporcie-tez-mozna-zarobic-drugi-dzien-majora/ , osłabiona drużyna, która nie powinna ani trochę zagrozić Ukraińcom. Pięć dni temu Navi gładko wygrało 16:5 i dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku. Nie sądzę, żeby Liquid ugrało więcej niż 10 rund.

Natus Vincere (Navi) handicap azjatycki -3.5 @ 1,70 LV BET/STS


North vs BIG godzina 21:00

Drugim spotkaniem, w którym widzę sporą możliwość zysku jest mecz pomiędzy North vs BIG, dzisiaj już poznamy pierwsze drużyny które odpadną i które awansują do playoffów. Pierwszym meczem, w którym widzę ciekawe kursy jest spotkanie drużyn z bilansem 0:3, których każda kolejna porażka oznacza pożegnanie się z turniejem. Niemieckie Big jest mocno pod formą, gdyby nie przyzwoity występ na turnieju w Krakowie który dał im bezpośredni awans tutaj, pewnie nie przeszliby nawet eliminacji. Porażka 16:5 z osłabionym Liquid i 16:1 z Navi mówią same za siebie. North również słabo zaczęło, ale miało o wiele trudniejszych rywali. Najpierw przegrana 16:10 ze świetnie dysponowaną Vegą, wczoraj ulegli 16:14 Astralis (gdzie wygrywali 11:4 do przerwy). Biorąc pod uwagę obecną formę drużyn, Duńczycy są o klasę lepsi indywidualnie. Wygrane wymiany w początkowych fazach rund przełożą się na ich gładkie zwycięstwo.

North handicap azjatycki -4.5 @ 1.81 LV BET/STS (1,70)

Trzeci dodatkowy typ jest dostępny tylko na STS, nawiązuje on do pierwszej analizy. Mianowicie uważam, że nex nie zdobędzie więcej niż 17 zabójstw w tym meczu. Głównym argumentem są statystyki. Od grudnia tylko raz przekroczył tę linię i to w meczu trwającym aż 36 rund(!), tutaj spodziewam się o wiele szybszego spotkania. Nic tylko brać

nex (zawodnik) poniżej 17.5 @ 1.70 STS