Dzisiaj 14 marca jest międzynarodowy dzień PI z tej okazji forBET przygotował dla Was promocję w której możecie zagrać wyjątkowe zdarzenia bez ryzyka!

Zagraj bez ryzyka!

W ramach promocji forBET przygotował 8 różnych zdarzeń między innymi wygrana Southampton z Brighton, wygrana Górnika Zabrze z Zagłębiem w I połowie podobny zakład jest także z ligi niemieckiej, tam dotyczy ono meczu Stuttgart – Hoffenheim, w którym to forBET też proponuje wygraną gospodarzy w I połowie. Oprócz tego znajduje się tam jeszcze zakład na 0:0 do przerwy w meczu Lecha z Piastem czy też wygrana Polski z Holandią co najmniej 7 bramkami w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy w piłkę ręczną.

Ostatnie 3 zdarzenia rozgrywane odpowiednio o 18:30, 20:45 i 22:00 to wygrana Eibaru z Villarrealem, wygrana Milanu z Napoli i triumf Boca Juniors nad River Plate. Zdarzenia te podbijają lekko kursy gdyż takie samo zdarzenie w meczu wyżej wspomnianych Górnika i Stuttgartu to odpowiednio kurs 3.00 i 2.80, a w specjalnej zakładce na forBET wszystkie wymienione typy mają kurs 3,14.

Aby zagrać bez ryzyka należy obstawić kupon za dokładnie 29, 39 lub 49 PLN, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia wśród których 1 typ będzie pochodzić z oferty „Światowy Dzień Liczby PI”. Pozostałe zdarzenia na kuponie są dowolne ważne jednak żeby ich kurs wynosił ponad 1.20. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany graczowi tylko wtedy kiedy zdarzenie z wymienionej wyżej oferty okaże się przegrane. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 kuponami AKO na których kurs poszczególnych zdarzeń musi być większy lub równy 1.20.

Załóż konto już teraz i ciesz się bonusem od wpłaty 2000 zł, MaxiZyskiem do 200 zł oraz 14 dniami gry bez podatku!

Odbieram trzy powitalne bonusy