Do Euro 2020 został zaledwie dzień, może wydawać się to dziwne bowiem mamy rok 2021 ale niech Was to nie zmyli. Euro przesunięte ze względów pandemicznych. Z okazji Mistrzostw Europy legalni bukmacherzy dwoją się i troją aby dostarczyć wam super bonusy powitalne! Jednym z nich jest forBET, który codziennie będzie wam oferował inną promocję!

Dwie Jedenastki

Już 11 czerwca rusza najważniejsza impreza w piłce reprezentacyjnej w Europie. W ramach otwarcia Turcja zmierzy się z reprezentacją Włoch. Mecz odbędzie się o godzinie 21:00 w Rzymie na Stadio Olimpico. Spotkanie to będzie oglądać ponad 23 tysiące kibiców na stadionie, a oczy całej piłkarskiej Europy będą skierowane na telewizory, w których zobaczymy starcia takich piłkarzy jak Immobile czy Soyuncu. Rozjemcą tego meczu będzie sędzia Makkelie z Niderlandów.

Kolejne spotkania zobaczymy dopiero pojutrze, czyli w sobotę. Piłkarskie emocje czekają nas od 15:00 wtedy to reprezentacja Walii zmierzy się z Szwajcarią. Mecz odbędzie się na stadionie w Baku, a obejrzeć go będzie mogło z trybun prawie 35 tysięcy osób. Około godzinę po zakończeniu drugiego spotkania w grupie A, na boiska wybiegną zawodnicy reprezentacji z Grupy B. O godzinie 18:00 będziemy mogli obserwować mecz dwóch skandynawskich drużyn otóż Dania zmierzy się z Finlandią. Mecz ten odbędzie się w Kopenhadze, a z trybun obejrzy go 25 tysięcy osób. Ostatnie spotkanie tego dnia zostanie rozegrane pomiędzy dwoma pozostałymi drużynami z grupy B, czyli Belgią i Rosją. Pomimo, że Belgowie są wpisani jako gospodarze, przewagę „własnego” boiska będzie miała Rosja ponieważ mecz odbędzie się w Petersburgu, a z trybun obejrzy go niecałe 34 tysiące osób.

W niedziele także odbędą się 3 spotkania, więc czeka nas weekend pełen piłkarskich emocji. W meczu o godzinie 15:00 na Wembley Anglia podejmie wicemistrza świata – Chorwację. Następnie o godzinie 18:00 w Bukareszcie zmierzą się Austria z Macedonią Północną. Na koniec dnia będziemy mogli obejrzeć starcie Niderlandów z naszymi wschodnimi sąsiadami, czyli reprezentacją Ukrainy. Trzymamy kciuki za emocjonujące spotkania i jak największej zielonych kuponów. Pamiętaj, że jeśli nie będziesz wiedział co grać, zawsze możesz sprawdzić typy na dziś!

 

Póki co organizator, czyli bukmacher forBET napisał, iż w trakcie trwania promocji możemy spodziewać się gry bez podatku, bonusów od depozytu oraz sztandarowej promocji tego bukmachera, czyli MaxiZysku. Warto jednak śledzić i sprawdzać codziennie co oferuje nam bukmacher i może skorzystać jeśli promocja będzie nas zadawalać. Link do promocji gdzie będą pojawiać się codziennie informacje o bonusach na dany dzień znajdziesz w tym miejscu.

Konto na forBET możesz założyć już teraz przed EURO, dzięki temu odbierzesz trzy bonusy powitalne!

Odbieram trzy powitalne bonusy