Patrząc po poziomie naszej reprezentacji mężczyzn w siatkówce, a także rodzimych lig siatkarskich nasuwa się pytanie, dlaczego to piłka nożna dalej jest postrzegana jako polski sport narodowy. Polska zdecydowanie siatkówką stoi, co udowadniają także kluby w siatkarskiej lidze mistrzów. Podobne do moich spostrzeżenia ma bukmacher Etoto, który oferuje specjalny bonus właśnie na tę dyscyplinę.

Siatkówka nowym sportem narodowym Polaków

Na igrzyskach olimpijskich w Tokio nie udało się zdobyć medalu, co nie wpływa jednak na wizerunek naszej kadry. Polacy na niemal każdej imprezie znajdują się w ścisłym gronie faworytów, co naturalnie jest wynikiem ich znakomitej dyspozycji. Najbliższą okazją do odbicia sobie nieudanych igrzysk będą Mistrzostwa Świata w 2022 roku.

Fantastycznie wygląda także forma polskich klubów siatkarskich w europejskich rozgrywkach. Polska w Lidze Mistrzów ma aż trzy drużyny: Zakse Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel i Projekt Warszawa. Dwie pierwsze drużyny po dwóch meczach mają komplet punktów i pewnie zmierzają ku fazie play-off. Drużyna z Kędzierzyna-Koźle znajduje się w gronie faworytów, których najlepsi bukmacherzy upatrują do triumfatora rozgrywek.

zasady-promocji-etoto

Aby wziąć udział w promocji Etoto, należy zapisać się do niej na stronie internetowej bukmachera i postawić kupon za min. 50 zł za pośrednictwem aplikacji mobilnej etoto. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, a kupon musi być grany na ofertę LIVE. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy na konto bonus w wysokości 20 zł. Nie zapomnijcie przy okazji tego skorzystać z bonusu powitalnego Etoto.

warunki-promocji-etoto

[blok_bonus]