Spory problem przed meczem z Arabią Saudyjską może mieć Czesław Michniewicz. Na drobne urazy po meczu z Meksykiem narzekają Bartosz Bereszyński i Krystian Bielik. Ich występ w drugim meczu na mundialu w Katarze jest zagrożony. 

Bereszyński i Bielik zakończyli mecz z dolegliwościami

Spotkanie z Meksykiem pod wieloma względami nie było dla reprezentacji Polski udane. Co prawda udało się ugrać jeden punkt za sprawą bezbramkowego remisu, jednak w kontekście zmarnowanego przez Roberta Lewandowskiego rzutu karnego nie wygląda to już tak kolorowo. To Meksyk wykreował sobie więcej sytuacji bramkowych i był stroną zdecydowanie groźniejszą.

Sprawdź nasze typy na mecz Polska – Arabia Saudyjska!

Udane spotkanie rozegrał Bartosz Bereszyński, który wielokrotnie skutecznie powstrzymywał ofensywę Meksyku. Jak informuje Przemysław Langier z redakcji Goal.pl defensor reprezentacji Polski po spotkaniu narzekał jednak na uraz, co jest fatalną wiadomością dla sztabu szkoleniowego biało-czerwonych przed sobotnim meczem z Arabią Saudyjską. Zwłaszcza że 30-latek nie jest jedynym zawodnikiem, który zgłosił dolegliwości.

Zagrożony jest także występ Krystiana Bielika, który dał udaną zmianę przeciwko Meksykowi. Pomocnik zakończył spotkanie z urazem, co rzuca cień wątpliwości na jego zdolność do gry w meczu z Arabią Saudyjską. Gdyby z kadry wypadli zarówno Bielik, jak i Bereszyński, Czesław Michniewicz miałby spory problem, mimo że najlepsi bukmacherzy to biało-czerwonych postrzegają jako faworytów sobotniego meczu. Należy zatem trzymać kciuki, aby kontuzje nie okazały się poważne. Typy bukmacherskie na mecz Polska – Arabia Saudyjska znajdziecie na naszej stronie internetowej.