Najbliższe dni będą szczególnie wyjątkowe dla entuzjastów futbolu. Nie zabraknie emocji w Premier League, bowiem czekają nas między innymi derby Manchesteru, starcie Leicester z Leeds i Watfordu z Arsenalem. Nie będą nudzić się fani Ligue 1 – niedzielny wieczór umili nam mecz Marsylii z Monaco. Czy Arkadiusz Milik znowu popisze się bramką? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zgarnąć łącznie aż 6 freebetów, po 2 na każdy dzień trwania promocji! Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Dwa plus jeden – 6 freebetów na weekend

Gdyby tego wszystkiego było mało, emocji nie zabraknie też w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Szczególnie będzie się działo w sobotnie popołudnie – o 15:30 Bayern Monachium na czele z Robertem Lewandowskim podejmie na Allianz Arenie Bayer Leverkusen. W niedziele zaś Mainz podejmie Borussię Dortmund. Te i inne mecze to zwiastun nadciągającego weekendu. Bukmacher Betfan oferuje promocję, w ramach której możemy zgarnąć 2 freebety na każdy dzień jej trwania. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betfan

W dniach 04.03-06.03.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy postawić dwa różniące się od siebie zakłady za stawkę wynoszącą dokładnie 69 lub 149 pln. Może być to kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 3.50. Kupony muszą dotyczyć oferty sportowej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynieść 1.40. Kupon musi być rozliczony do 23:59 danego dnia promocji. Za dwa kupony o stawce 69 pln, gracz otrzyma freebet 69 pln. Analogicznie, za dwa kupony o stawce 149 pln, gracz otrzyma freebet 149 pln. Łącznie do odebrania jest 6 freebetów, po 2 na każdy dzień trwania promocji. Freebet ważny jest przez 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 pln. Freebety należy wykorzystać na zakłady LIVE.

[blok_bonus]