Start: 14 maja
Zakończenie: 14 czerwca

Codziennie, przez 32 dni z rzędu, znajdziecie w forBET promocje, które umilą Wam oczekiwanie na największą i najważniejszą imprezę piłkarską na świecie!

Na mapie są 42 lokalizacje. Codziennie uaktywni się jedna z nich, co zobaczycie dzięki specjalnemu oznaczeniu. Wystarczy wtedy w nią kliknąć i skorzystać z promocji.

Co więcej – 32 lokalizacje(codziennie jedna na dany dzień) będą specjalnie oznaczone, abyście mogli ją znaleźć. Dodatkowe 10 lokalizacji takiego oznaczenia mieć nie będzie. Gdy więc znajdziecie w opisie danego dnia informację, że czeka na Was ukryta promocja – wtedy klikacie we wszystkie lokalizacje, dopóki nie znajdziecie tej ukrytej. Szczegółowe opisy promocji na dane dni znajdziecie w opisach i regulaminach.

W promocji Droga do Moskwy do podziału pośród klientów forBET są aż 2 miliony złotych w bonusach! Graj codziennie, aby wykorzystać każdą okazję i zebrać jak najwięcej do swojej puli nagród! Co więcej – jeśli każdego dnia trwania promocji (od 14.05 do 14.06) Twój obrót (suma stawek) dzienny wyniesie minimum 50 PLN, to na koniec otrzymasz od forBET gwarantowany bonus w wysokości 500 PLN!

Zarejestruj się na forBET z kodem bonusowym: ZT50 i odbieraj kolejne bonusy