Zakończyliśmy kolejny weekend wypełniony po brzegi futbolem. Byliśmy świadkami między innymi remisu Manchesteru City z Nottingham czy emocjonującej końcówki starcia Aston Villi z Arsenalem. Rozgrywki piłkarskie jednak nie zwalniają tempa. To wszystko rzecz jasna za sprawą słynnej Ligi Mistrzów. W środowej ofercie mamy dwa bardzo interesujące mecze Champions League. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 90 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Dokładka 90 pln do wygranego kuponu

Nie od dziś wiadomo, że wtorek i środa to święto futbolowe. W ramach środowych meczów Champions League czeka nas chociażby starcie RB Lipska z Manchesterem City. W drugim meczu obecnej kolejki Inter zmierzy się z FC Porto. Oba mecze powinny przynieść wiele emocji i sportowej rywalizacji. Czy zawodnicy Pepa Guardioli w tym roku sięgną po wyczekiwane trofeum? Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 90 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Dziel się swoimi pomysłami w typach na jutro.

W dniu 22.02.2023, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon przedmeczowy za minimum 30 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Całkowity kurs kuponu musi wynieść co najmniej 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 90 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej.