[blok_bonus]

 

Doczekaliśmy się soboty. Przy okazji odpoczynku logicznym wydaje się spędzenie wieczoru przy Superpucharze Polski. Za niecały tydzień do gry wróci Ekstraklasa i 1 Liga, a tymczasem przygotujmy się na starcie Kolejorza z Rakowem. Starcie dwóch najlepszych drużyn poprzedniego sezonu Ekstraklasy – takich obrazków nie oglądamy za często. Nudzić nie będą się również entuzjaści tenisa, a to ze względu na finał Wimbledonu. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Dokładka 50 pln do sobotniego obiadu

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Lecha z Rakowem po prostu trzeba zobaczyć. Która z ekip zaznaczy swoją dominację na chwilę przed rozpoczęciem sezonu? Dodatkowo o 15:00 rozpocznie się starcie Eleny Rybakiny z Ons Jabeur w ramach finału popularnego Wimbledonu. Zmagania drugiej rakiety świata z utalentowaną reprezentantką Kazachstanu zapowiadają się niesamowicie. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za wygrany kupon. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuny

W dniu 09.07.2022, w godzinach 12:00-15:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu Solo lub AKO, z minimalnym kursem łącznym 3,00 złożonym z oferty przedmeczowej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja obowiązywać będzie w każdą sobotę lipca w godzinach 12:00-15:00!