Czy może być coś piękniejszego niż niedziela z El Clasico i Derbami Anglii? Jedne z najbardziej klasycznych i rozpoznawalnych spotkań w futbolowym świecie jednego dnia – takich obrazków nie oglądamy za często. Manchester United podejmie Liverpool w Teatrze Marzeń, zaś Barcelona przyjmie Real Madryt na Camp Nou. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, gdzie Olympique Marsylia powalczy z Paris Saint-Germain. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższa niedziela będzie legendarna. Jeden z najlepszych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Dokładka 50 pln do niedzielnego obiadu

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Manchesteru United z Liverpoolem po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty – to starcie długoletnich hegemonów światowej piłki, potężnych marek. El Clasico nie trzeba nikomu przedstawiać. Na boisku zabraknie rzecz jasna Cristiano Ronaldo, który powrócił do macierzy, a także Leo Messiego, grającego dla PSG, niemniej jednak aura wspomnianego meczu jest magiczna. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za wygrany kupon. Jakie są warunki promocji? Warto przy okazji rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Fortuny.

W dniu 24.10.2021, w godzinach 12:00-15:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 48h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typy AKO, z minimalnym kursem łącznym 3,00, składającym się z minimum 5 zdarzeń. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

[blok_bonus]