Czy może być coś piękniejszego niż środek tygodnia z Ligą Mistrzów? Co prawda nie są to właściwe rozgrywki, lecz eliminacje, niemniej jednak nie możemy narzekać na nudę. W ramach tychże spotkań Qarabag zmierzy się z Ferencvarosem, zaś serbski hegemon, Crvena zvezda, zagra z armeńskim Pyunikiem. Nie mamy chyba wątpliwości, że sierpniowe środy będą kojarzyć nam się pozytywnie. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do wygranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Dokładka – 50 pln bonusu do wygranej

W świecie piłki wiele się dzieje – trwają eliminacje do pucharów europejskich i powoli wracają wszystkie ukochane ligi. Oprócz wspomnianych starć, czeka nas także mecz rozgrywany w Łodzi, pomiędzy Dynamem Kijów i austriacką drużyną, Sturm Graz. W grze są także eliminacje do Ligi Konferencji Europy – tam zmierzą się austriacki Wolfsberger z maltanśką Gzirą. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za wygrany kupon. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuny

W dniu 03.08.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO, z minimalnym kursem łącznym 3.00. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours.