Postaw minimum 50 PLN na finał na Stadionie Narodowym (2.05.19) według zasady 1X2 (Zwycięzca Meczu) i zgarnij dodatkową kasę:
→ 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2. połowy meczu;
→ 50 PLN, jeśli mecz w regulaminowym czasie gry (90 minut, bez dogrywki) zakończy się wynikiem 0-0;
→ 40 PLN za czerwoną kartkę dla Daniela Łukasika lub Tarasa Romanczuka;
→ 40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Lukasa Haraslina lub Guilherme;
→ 150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
→ 200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub trener Mamrot zostaną odesłani przez sędziego na trybuny!
Bonus będzie wypłacany w przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany. Bonus zostanie dodany w dniu 6.05.2019 do godziny 17:00.

Dla nowych:

Chcę otrzymać bonus 20 PLN na start

REGULAMIN PROMOCJI NA PUCHAR POLSKI:

1.Czas trwania promocji: 29.04.2019 10:00 – 2.05.2019 18:00.
2.W promocji biorą udział automatycznie wszyscy gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawią kwalifikujący się kupon.
3.Minimalna stawka kuponu kwalifikującego się do promocji wynosi 50 PLN.
4.Gracz, który postawił zwycięski, kwalifikujący się do promocji kupon, otrzyma dodatkowy bonus, jeśli w spotkaniu spełnione zostaną dodatkowe warunki wymienione w punkcie 7.
5.Gracz otrzyma sumę kwot bonusów, które wyszczególnione są w punkcie
6. Na konto gracza zostanie dodany jeden zbiorczy bonus. Przykład: wynik 0-0 w podstawowym czasie gry, czerwona kartka dla Romanczuka oznacza dodatkowy bonus 110 PLN.
7.W promocji bierze udział tylko pierwszy spełniający warunki promocji kupon gracza postawiony na mecz Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk według zasady 1X2.
8.W promocji biorą udział jedynie zakłady za środki własne (nie bonusowe!)
9.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
10.W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.