Już jutro czekają nas pierwsze mecze w ramach ćwierćfinałów EURO 2020. Już na ten moment turniej dostarczył kibicom wiele emocji, głównie poprzez bardzo ciekawe mecze i dużą ilość niespodzianek. Z gry odpadli już m.in Portugalia, Niemcy, a nawet aktualni mistrzowie świata – Francja. Można się zatem spodziewać, że kolejne mecze będą równie widowiskowe. Ćwierćfinały mistrzostw Europy stały się idealną przyczyną stworzenia nowego bonusu od Betfan, dzięki któremu możemy zyskać nawet do 1000 zł. Jest to niezwykle ciekawa promocja, szczególnie dla tych, którzy mają w planach typowanie najbliższych meczów EURO 2020, a wiemy że takich osób jest całkiem sporo.

DO 1000 ZŁ BONUSU OD DEPOZYTU!

Pierwszym meczem ćwierćfinałowym będzie starcie Szwajcarii z Hiszpanią. To właśnie ci pierwsi stoją za wyeliminowaniem drużyny mistrzów świata. Przypominamy, że Francja odpadła – pomimo, że w pewnym momencie prowadziła już 3:1 – po zmarnowanym rzucie karnym przez Mbappe. Obecność Szwajcarów na tym etapie rozgrywek jest na pewno sporym zaskoczeniem. Nie mniej jednak, radzą sobie oni na tym turnieju naprawdę dobrze. Dotychczas przegrali tylko jedno spotkanie, z niepokonanymi jak dotąd Włochami 3:0. Jeżeli chodzi o hiszpańską reprezentację, to trzeba przyznać, że nie wiadomo czego można się po nich spodziewać. W fazie grupowej radzili sobie naprawdę przeciętnie, remisując ze Szwecją oraz Polską, by w końcu w meczu o wszystko rozgromić Słowację aż 5:0. W 1/8 finału trafili na Chorwację, z którą to nie mieli łatwej przeprawy. W regulaminowym czasie gry na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. Dopiero w dogrywce za sprawą bramek Moraty i Oyarzabala udało im osiągnąć korzystny dla nich rezultat. Powstaje za tym pytanie, czy Hiszpanie pewnie awansują do półfinału czy jednak Szwajcarzy na krótko po wyeliminowaniu Francji sprawią kolejną niespodziankę? O tym przekonamy się już całkiem niedługo, a pewni możemy być dużej ilości typów bukmacherskich na to spotkanie.

Hitem jutrzejszego dnia będzie niewątpliwie mecz drugiej z par ćwierćfinałowych. O 21:00 na Allianz Arena w Monachium zmierzą się ze sobą reprezentacje Włoch i Belgii. Co ciekawe obie drużyny prezentują podobną, bardzo wysoką formę. Każda z tych ekip ma póki co komplet zwycięstw na tych mistrzostwach, w dodatku z jedną tylko straconą bramką, co trzeba przyznać jest naprawdę imponującym wynikiem. W meczach 1/8 lepiej zaprezentowali się jednak Belgowie. Trafili oni na aktualnych jeszcze mistrzów Europy – Portugalię, którą pokonali skromnie 1:0. Z kolei Włosi z wielkim trudem pokonali Austrię, a co więcej uczynili to dopiero w dogrywce. Warto dodać, że w tym meczu byliśmy także świadkami pierwszej straconej bramki przez Włochów na tym turnieju. Obie reprezentacje są faworytem do wygrania całego EURO 2020, jednakże tylko jedna z nich może awansować do półfinału. Zapowiada nam się bardzo ciekawe widowisko, które warto obstawić korzystając z bonusów bez depozytu.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani nową promocją od bukmachera Betfan, to aby móc z niej skorzystać musimy spełnić kilka warunków. Wspomniany wcześniej bonus jest bonusem od depozytu, a więc do jego otrzymania konieczne jest dokonanie wpłaty. Kwota, którą wpłacimy trafi na nasze konto depozytowe, a w dodatku dostaniemy 50% jej wartości na saldo bonusowe. Górna granica opiewa na 1000 zł bonusu, a więc maksymalnie możemy wpłacić 2000 zł (oczywiście można więcej, jednakże otrzymamy wtedy tylko 1000 zł). Bukmacher postanowił ustalić również dolną granicę wysokości wpłaty i wynosi ona 50 zł. Bonus otrzymamy po dokonaniu obrotu depozytem. Przykładowo, jeżeli wpłacimy 100 zł, to musimy zagrać z konta depozytowego za 100 zł (po kursie minimalnym 2.50), aby móc otrzymać 50 zł depozytu. Kiedy już uda nam się odblokować bonus, to oczywiście będziemy musieli nim obrócić. Bukmacher wymaga jedynie jednokrotnego obrotu, za pomocą kuponu AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, po kursie minimalnym 3.80. Co istotne musimy zagrać jednorazowo za cały przyznany bonus. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest fakt posiadania wyrażonych zgód marketingowych przed 30 czerwca godz. 15:00. Promocja jest ważna do jutra (02.07) do godziny 23:59.

Zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERVIP i ciesz się cashbackiem do 600 PLN!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP