Środowy wieczór po raz kolejny zgromadzi przed odbiornikami fanów piłki nożnej. To wszystko za sprawą wyczekiwanego starcia pomiędzy Liverpoolem a Villarealem na Anfield. Rzecz jasna to The Reds są stawiani w roli faworyta w tym spotkaniu, ale Villareal pokazał, że nie można ich skreślać. Wyeliminowali przecież Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na czele. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus w postaci zwrotu 50% stawki do 100 pln. Jak skorzystać z promocji?

Do 100 pln na puchary europejskie

W czwartkowy wieczór natomiast czekają nas rozgrywki pozostałych pucharów. W ramach Ligi Europy zmierzą się RB Lipsk z Rangers, a także West Ham z Eintrachtem Frankfurt. W lidze Konferencji zagrają Feynoord z Marsylią i Leicester z AS Romą. Czekają nas więc nie lada emocje, bowiem wspomniane zestawienia zapowiadają zacięte i wyrównane mecze. Bukmacher STS proponuje bonus, dzięki któremu możemy otrzymać zwrot 50% stawki aż do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 26.04-28.04.2022 należy zagrać kupon typu SOLO lub AKO za minimalną stawkę wynoszącą 20 pln. Minimalny kurs łączny kuponu to 1.85. W akcji bierze udział tylko pierwszy kupon zagrany w aplikacji mobilnej po zapisaniu się przez uczestnika. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące pucharów europejskich, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej i na żywo. Gracz otrzyma bonus w wysokości zwrotu 50% stawki do 100 pln. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie łącznym min. 1.91.

[blok_bonus]