Dzisiaj w nocy nastąpiło rozpoczęcie sezonu NHL-najsilniejszej i najbardziej prestiżowej ligi hokejowej na świecie. Co ciekawe, na inaugurację rozgrywek swoje mecze przegrali zarówno beniaminek-Seattle Kraken, jak i mistrz-Tampa Bay Lightning. Wskazuje to, że sezon 2021/22 może być jednym z najbardziej emocjonujących o wielu lat. Z tej okazji z nową ofertą promocyjną ruszył bukmacher STS.

OBSTAWIAJ NHL I ODBIERZ DO 100 PLN BONUSU

NHL 2021 czas zacząć

Legalni bukmacherzy do mistrzostwa w rozpoczętym dzisiaj sezonie typują zespół Colorado Avalanche. Kurs na ich zwycięstwo wynosi u bukmachera STS 5.75. Jest to wynik dość wysoki, co wskazuje na to, że ciężko o wytypowanie faworyta już na starcie rozgrywek. Drugi w kolejności w tym zestawieniu jest zespół Tampa Bay Lightning, który w zeszłym, sezonie sięgnął po Puchar Stanleya.

Warto zaznaczyć, że porażka w meczu otwarcia była dla hokeistów Tampa Bay Lightning sporym falstartem z uwagi na mistrzowskie aspiracje. Zespół prowadzony przez trenera Jona Coopera chciałby sięgnąć po 3 Puchar Stanleya z rzędu. W XXI wieku tylko raz zdarzyło się, że zdobywca Pucharu Stanleya obronił trofeum. Po raz ostatni więcej niż dwa razy z rzędu ligę wygrali New York Islanders, ale działo się to w latach 1980-83.

zasady-promocji-sts

Promocja STS trwa od 12.10 do 16.10. Należy się do niej zapisać poprzez stronę internetową i obstawić przynajmniej jedno zdarzenie z oferty LIVE na ligę NHL. Minimalny kurs kuponu to 1.85, natomiast stawki 50 PLN. Za każdy dzień trwania promocji możemy otrzymać 20 PLN. Maksymalna kwota bonusu dla jednego gracza to 100 PLN! Nie zapominajcie także o bonusie powitalnym STS.

warunki-promocji-sts

[blok_bonus]