DLACZEGO WARTO TYPOWAĆ W DUECIE?

30 lipca 2020

W naszym turnieju Typów Dnia, oprócz możliwości wzięcia udziału indywidualnie, możemy także zapisać się do konkursu drużynowego, który działa na takich samych zasadach. Dołączając do konkursu w parach, automatycznie bierzemy udział również w turnieju indywidualnym. Każdy uczestnik w drużynie zbiera punkty dla siebie, jak i dla teamu. Aby drużyna była uwzględniana w klasyfikacji końcowej, obie osoby muszą podać co najmniej po 15 typów.

TAKTYKA I PORADY NA OBSTAWIANIE DRUŻYNOWE

Przed rozpoczęciem rywalizacji z innymi powinniśmy ze swoim partnerem drużynowym ustalić taktykę, jaką przyjmiemy na najbliższy miesiąc w zależności od preferencji każdego gracza z drużyny. Dwie najczęściej stosowane metody przez obstawiających są następujące:

– ryzykowna gra na wysokie kursy, która przy odrobinie szczęścia może przynieść ogromne korzyści w postaci punktacji za najwyższe kursy od 4 do nawet 20 punktów.

– spokojna i bezpieczna gra powyżej minimalnego kursu 1.5 i zdobywanie punktów za skuteczność oraz serię trafionych typów z rzędu.

Drugim istotnym aspektem jest ustalenie między sobą, w jakiej dyscyplinie i lidze czujemy się najlepiej. Skupienie się tylko na dyscyplinach, które są naszym „konikiem”, może pomóc w podniesieniu skuteczności naszych typów. Dodatkowym atutem będzie znajomość niszowych lig, w których każda ważna informacja może dać nam przewagę nad innymi graczami, którzy będą się skupiać na topowych spotkaniach, w których kursy zmieniają się dużo szybciej, a każda informacja jest natychmiastowo odnotowana przez bukmachera. Pamiętajmy także o sprawdzeniu kalendarza rozgrywek w danym czasie, co pozwoli odpowiednio przygotować się do analizy spotkań i da nam pełny obraz, jaki mecz wytypować w danym dniu bez zbędnego marnowania czasu na wyszukiwanie meczów. Zarówno w rywalizacji drużynowej, jak również indywidualnej, istotną rolę odgrywają podawane przez nas kursy. Regulamin precyzuje, że wszystkie typy muszą być poparte krótką analizą i być opatrzone kursem zaczerpniętym z wybranego przez nas legalnego polskiego bukmachera. W momencie wybrania spotkania do konkursu warto sprawdzić kursy u wszystkich bukmacherów i wybrać ten najlepszy, a dotyczy to głównie lig bardziej egzotycznych, gdzie kursy potrafią się różnić nawet o 100%! Wyższy kurs to oczywiście szanse na lepszy końcowy rezultat. W typowaniu w parach pamiętajmy o dobrej komunikacji. Wszystkie wybrane przez nas zdarzenia powinniśmy omawiać wspólnie, by uniknąć powtórek lub błędów. Ważny jest także czas. Wszystkie typy musimy podać najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem spotkania, a przesuwanie w czasie podania typu przeważnie wpływa na naszą niekorzyść ze względu na spadki kursów, dlatego warto przygotowywać typy nawet na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem.

PODSUMOWANIE

Nasze turnieje opierają się przede wszystkim na dobrej zabawie. Wzięcie udziału w konkursie drużynowym może przynieść wiele korzyści i sprawia, że rywalizacja jest jeszcze większa, nierzadko nawet pomiędzy graczami z jednego zespołu. Jeżeli mamy wśród swoich znajomych kogoś, kto zna się na danej dyscyplinie, a chciałby spróbować swoich sił w typowaniu, to serdecznie zapraszamy! W każdym miesiącu wyłaniają się coraz to kolejni znawcy niszowych dyscyplin czy lig, a im więcej takich osób, tym większe korzyści będą mieć ci, którzy inspirują się ich propozycjami.
W drużynie jednak zawsze jest raźniej, a i emocje często są dużo większe!

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x