Czy można mieć konta u kilku bukmacherów
29 października 2019

Temat ten jest przeznaczony nie tylko dla graczy, którzy traktują bukmacherkę jako biznes i inwestycję w dłuższym okresie czasu, ale ma też na celu przybliżenie graczom jak należy dywersyfikować swój kapitał.

Rynek internetowych zakładów z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Po wejściu w naszym kraju ustawy hazardowej z 2017 roku mamy do czynienia z walką przez bukmacherów o każdego klienta. Na ten moment w Polsce możemy grać u kilkunastu bukmacherów, którzy dostali licencję na prowadzenie swojej działalności. Rozszerzają oferty dodając kolejne dyscypliny, metody płatności, swoje innowacyjne pomysły i promocje oraz oferty specjalne. Spora ilość nowych bukmacherów to idealna okazja, by wykorzystać to do rozrzucenia swoich środków przeznaczonych na grę.

Rejestracja zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu minut i u każdego bukmachera wygląda ona bardzo podobnie. W zakładach bukmacherskich każdy liczy przede wszystkim na zysk i nie chce “dokładać” do tego biznesu. Jeśli większość profesjonalnych graczy posiada konta w przeróżnych firmach bukmacherskich, to musi coś w tym być i wydaje się, że należy brać od nich przykład.

NAJLEPSZA OFERTADlaczego warto mieć kilka kont u bukmacherów

W każdym biznesie, a do takich również można porównać bukmacherkę, należy wybrać najlepszą opcję, żeby odnieść jak największy zysk. W zakładach bukmacherskich wyznacznikiem, który pozwoli nam to uczynić w największym stopniu, jest oczywiście kurs. Większość bukmacherów pobiera gotowe kursy na swoje strony od profesjonalnych firm, które się tym zajmują, a dopiero później korygują je wedle swojego uznania. Jeśli jesteśmy obeznani w danej dziedzinie i lidze, to pierwszym naszym zadaniem jest sprawdzenie, jaką dany bukmacher ma ofertę i jakie wystawia kursy. Niektórym niedoświadczonym typerom wydaje się, że mała różnica kursów nie ma żadnego wpływu i nie ma znaczenia przy wyborze bukmachera w późniejszej perspektywie. Niestety matematyka i statystyka są bezlitosne – czasem zdarzyć się może tak, że po zagraniu kilkudziesięciu zakładów, zamiast wyjść na plus, będziemy musieli dokonywać kolejnego depozytu. Nie powstał jeszcze taki bukmacher, który miałby najlepsze kursy na wszystkie zdarzenia.

PROBLEMY TECHNICZNE NA STRONIE

Innym ważnym aspektem posiadania kilku kont są problemy techniczne, dość powszechne u polskich bukmacherów. Sprawa ta jest problematyczna, gdy znajdziemy „pewniaczka”, a strona internetowa naszego bukmachera nie działa z powodów konserwacji lub awarii. Zawsze warto mieć zapasowe środki u innego bukmachera, żeby nie ominęła nas żadna okazja zagrania szczególnie wartościowego zakładu.

BONUSY ZA PROBLEMY TECHNICZNEile kont założyć u bukmacherów

Podobne zachowania można znaleźć u kilku innych bukmacherów. Dlatego warto “być wszędzie”.

LIMITY BUKMACHERSKIE

Bukmacherzy bardzo łatwo przyciągają graczy swoimi bonusami i promocjami, jednak jeżeli ci zaczną zbyt często wygrywać, to niestety będą otrzymywać limity, które z biegiem czasu staną się na tyle rygorystyczne, że granie w danej firmie przestanie się opłacać. Firmy bukmacherskie nie trawią typerów wygrywających, którzy są w stanie ich przechytrzyć, dlatego w regulaminie większości firm widnieje punkt o tym, że zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla typerów rekreacyjnych, obstawiających nieprofesjonalnie, „dla zabawy”. Jeżeli będziemy wynajdywać błędy w kursach, grać surebety (w przypadku bukmacherów bez podatku) albo znajdziemy skuteczny system na wygrywanie, to prędzej czy później nie unikniemy takowych limitów. Obstawianie u kilku bukmacherów powoduje, że częstotliwość obstawiania, a także kwoty wygranych rozłożą się na kilka firm i zniweluje to szanse na otrzymanie limitów.

BONUSY POWITALNE I OFERTY SPECJALNE

Istotną rolę w wyborze bukmachera pełnią bonusy i promocje. Po wprowadzeniu ustawy bukmacherzy prześcigają się w kuszeniu graczy atrakcyjnymi promocjami powitalnymi. Jest to świetny sposób na zbudowanie solidniejszego kapitału na późniejszą grę, jeśli wykorzystamy to w inteligentny sposób. W wyborze bukmachera warto też zawsze zajrzeć do regulaminu obrotu bonusami. Najlepiej wybierać te firmy, które nie oferują rygorystycznych zasad obrotu i oczywiście te z najwyższym bonusem od pierwszej wpłaty. Poza bonusami od depozytów na rynku można znaleźć również promocje typu cashback – to nic innego jak zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki w przypadku przegranego zakładu, taki oferuje Betclic i Betfan Promocje bukmacherów naturalnie nie ograniczają się tylko do bonusów powitalnych. Stali klienci również mogą liczyć na bonusy i promocje. Wielu graczy narzeka, że ich bukmacher nie oferuje im bonusów i  daje coś tylko dla nowych. Pod wpływem narzekań zazwyczaj nic się w życiu nie zmienia. Żaden bukmacher nie zaoferuje tyle bonusów dla swoich aktualnych graczy, co wszyscy razem wzięci. Użytkownik jednego bukmachera otrzyma jeden bonus miesięcznie. Użytkownik pięciu bukmacherów będzie miał pięć bonusów miesięcznie. Oczywiście każdy bukmacher ma inną strategię, jeden rozdaje więcej bonusów dla swoich stałych graczy, inny mniej. Gdzie można liczyć na największe bonusy? Na pewno do tego grona można zaliczyć bukmacherów: LVBET, forBET czy Betclic. Jeśli macie tam konta i włączone powiadomienia e-mail, z pewnością co najmniej raz w tygodniu otrzymujecie informacje o bonusie.  Można dorzucić do tego grona również Fortunę. Warto zaglądać regularnie na naszą stronę, gdzie staramy się na bieżąco informować o bonusach dla nowych, jak i stałych graczy.

Listę bonusów powitalnych i kody bonusowe znajdziesz na:

bonusy bukmacherskie

Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x