Za nami mnóstwo niesamowitych spotkań. Wielu wielkich pożegnało się już z turniejem. Ćwierćfinały natomiast zweryfikowały nasze przypuszczenia co do składu półfinalistów i zmusiły do wzięcia małych poprawek. Z kwitkiem odprawieni zostali Obrońcy Tytułu, Mistrzowie Świata oraz Czerwone Diabły. Tegoroczne Euro pełne jest różnych nieoczekiwanych wyników, zatem warto sprawdzić, czy równie ciekawe oferty na nadchodzące spotkania przygotowali legalni bukmacherzy.

Dania – Anglia Mecz na Euro

Reprezentacja Anglii zdaje się w końcu mieć wszystko, aby osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej. Odpowiednio zbilansowana młodość z ogranym doświadczeniem. A do tego możliwie jedyny w tym momencie napastnik na świecie, który równać się może z Lewandowskim. Harry Kane, mający za sobą znakomity sezon i kolejny Złoty But Premier League, głodny jest sukcesu. Długo nie mógł się wstrzelić, ale pokonanie Manuela Neuera najwyraźniej stanowiło punkt krytyczny, w którym przełamał się napastnik Tottenhamu.

Dodatkowo, od lat nie mówiło się o tak dobrej atmosferze w reprezentacji, jak podczas tego turnieju. Gareth Southgate zapanował nad szatnią, wyselekcjonował odpowiednią ekipę i dziś nikt Lwów Albionu lekceważyć nie może. Szczególnie po wypunktowaniu Mistrzów Świata z 2014 roku, Niemców i absolutnym nokaucie w półfinale na zawodnikach Andrija Szewczenki.

Trzeba jednak przyznać, że pierwsza połowa nie wyglądała tak pewnie jak druga. Do przerwy reprezentacja Ukrainy stawiała się Anglikom. Nadzwyczaj wyraźnie wytykali oni nienajlepsze funkcjonowanie formacji defensywnej rywali. Szczególnie słabo wyglądała prawa flanka graczy Southgate’a. Współpraca Walkera ze Stonesem pozostawiała wiele do życzenia. Naprawdę niewiele brakowało, żeby Ukraina złapała kontakt w pierwszej połowie. A wtedy druga część meczu wyglądać by mogła zupełnie inaczej.

Tak się jednak nie stało, a głodne krwii Lwy Albionu wyszły z szatni z zamiarem pożarcia Ukrainy żywcem. Po przerwie mankamentów w grze obronnej Anglii wiele już nie widzieliśmy. Wynikało to jednak z tego, że szybko strzelone bramki skutecznie podcięły skrzydła rywalom. Tak grający piłkarze z Wysp Brytyjskich z niekrytym optymizmem spoglądać mogą w stronę spotkania półfinałowego.

Jednakże Anglię czeka trudne zadanie, bo oto przed nimi grający jak natchnieni Duńczycy. Piszą oni przepiękną historię i nikt w tej drużynie nie myśli jeszcze o napisach końcowych. Starcie z Czechami, jak się spodziewaliśmy, było zacięte i wyrównane. Jednak kiedy Twój kapitan między słupkami jest w takiej formie, ty dokładasz wszystko co masz, żeby od niego nie odstawać. I tak właśnie zagrali podopieczni Kaspera Hjulmanda. Turniejowe drużyny stanowić muszą jedność, a Duński monolit może być na ten moment najtwardszy w Europie.

Dania Anglia Typy

Na półfinały kursy bukmacherskie są bardzo ciekawe. W spotkaniu Dania Anglia wynik meczu faworyzowany jest na korzyść Lwów Albionu. Uśredniona oferta prezentuje się następująco: 1.90 na Anglię, 3.35 na remis oraz 4.40 na Danię. Jednakże tych, którzy bez większego przemyślenia zagrać by chcieli na faworyta, przestrzegam. Pamiętać musimy o kilku rzeczach. Po pierwsze, tegoroczne Euro jest wyjątkowe i to czego należy oczekiwać, to nieoczekiwanego. Po drugie zaś Duńczycy nie dostali się do półfinału przypadkiem.

Z tych względów, w spotkaniu Dania Anglia wyniku meczu nie będę się starał przewidzieć. Udam się raczej w inne rejony bukmacherskich ofert. W starciu Anglia Dania typem wartym uwagi jest obie drużyny strzelą gola po kursie 2.03 na Fortunie. Obie drużyny z meczu na mecz strzelecko się rozkręcają. Maehle i Stryger Larson przy tak grającej defensywie Anglii będą mieli wiele okazji do ataków ze skrzydeł, zaś podopieczni Southgate’a odblokowali w końcu swoją superbroń. Mowa tu oczywiście o Harrym Kane. Drugim na mecz Anglia Dania typem jest gol Harrego Kane właśnie. Półfinały to idealna okazja na skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Bonus bez depozytu na Fortunie!

Odbieram bonusy bez depozytu

Półfinały Euro transmisja – gdzie obejrzeć?

Półfinałowe mecze na Euro to coś, czego prawdziwy kibic piłki nie może pominąć. Dzięki Telewizji Polskiej wszyscy będziemy mogli śledzić zmagania czterech najlepszych ekip Starego Kontynentu. Spotkania obejrzymy zarówno na kanale TVP1 oraz TVP Sport. Możliwe to będzie również na stronie www.TVPSPORT.pl.


To spotkanie półfinałowe rozegrane zostanie na Wembley w Londynie.
Napastnik reprezentacji Anglii ma na swoim koncie już 3 gole i nadal jest w walce o tytuł najlepszego strzelca turnieju.