W Europie, ku ucieszy kibiców, w jednym z krajów nadal rozgrywane są mecze piłki nożnej. Mowa tu rzecz jasna o państwie, w którym futbol to w zasadzie rzecz święta, a więc o Anglii. W czwartkowy wieczór dojdzie do sześciu starć – jednego w ramach Premier League, czterech w ramach Championship, a na dodatek znany wszystkim fanom futbolu wyspiarskiego Sunderland rozegra swój mecz w League One. W związku z tym, że ligi angielskie nadal grają, jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus w postaci gry beż marży. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Czwartek bez marży na ligi w Anglii

W ramach najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, a więc Premier League, słynny Manchester United podejmie dzisiaj Burnley. Niepozorna drużyna, prowadzona przez charyzmatycznego Seana Dyche’a, bardzo często lubi kraść punkty zdecydowanie wyżej notowanym ekipom. Ostatnio zremisowali przecież z Chelsea i West Hamem. Czy Cristiano Ronaldo i spółka zagrają na najwyższych obrotach? Bukmacher ForBET, w ramach promocji Sylwestrowe Odliczanie, oferuje grę bez marży. Tym samym potencjalny zysk z kuponu będzie większy. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny ForBET

W dniu 30.12.2021, do godziny 21:15, bukmacher ustanawia zerową marżę na mecze lig w Anglii – Premier League, Championship oraz League One, rozgrywane tylko dzisiaj. Dotyczy tylko oferty przedmeczowej. W celu wzięcia udziału w promocji należy skorzystać tylko z rynków 1/X/2 (gospodarz wygra, remis, goście wygrają).

[blok_bonus]