Dopiero co zakończyliśmy Black Weekend, a przed nami Cyber Monday. Szaleństwo promocji trwa więc w najlepsze. Poniedziałki niekoniecznie kojarzą nam się najlepiej, ale pora to zmienić. W ofercie na dzisiaj między innymi starcie solidne prezentującego się w tym sezonie QPR z drużyną Wayne’a Rooneya, która boryka się ze sporymi problemami. Drużynie odjęto sporo punktów, a sami zawodnicy nie prezentują się najlepiej. Najwyższy czas na przerwanie złej passy. Na dodatek pozostał nam ostatni mecz tej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy, w którym Osasuna zmierzy się z Elche.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Cyber Monday – graj bez podatku

Dzisiejsza promocja dedykowana jest wszelakim formom cyfryzacji. Premiowani będą bowiem gracze korzystający z aplikacji mobilnej i strony internetowej. Oprócz zmagań piłkarskich czekają nas również te hokejowe – Slavia Praga zmierzy się z wiceliderem Chance Liga, a więc Litomericami. W Rosji zaś dojdzie do starcia czołówki ligi – St. Petersburg podejmie drużynę Czerepowca. Wspomniana promocja pozwala powiększyć nasz zysk, bowiem dzięki niej możemy grać bez podatku. Jak skorzystać z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od forBET

W dniu 29.11.2021 należy zagrać kupon typu AKO z aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia – kurs minimalny dla pojedynczego zdarzenia to 1.30. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.00 po wypełnieniu powyższych warunków. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Promocja nie dotyczy kuponów utworzonych za pomocą BetArchitekt.

[blok_bonus]