Piłkarskie emocje sięgaja już dzisiaj zenitu. Czeka nas prawdopodobnie najlepszy ligowy mecz świata. Na tym spotkaniu skupiają się chyba dzisiaj wszyscy kibice piłki nożnej. Oczywiście mowa tutaj o El Clasico. Z jego okazji Fortuna przygotowała specjalną promocję we współpracy z Tomaszem Ćwiąkałą. Chodzi tutaj o Ćwiąki Boost, czyli specjalny zakład przygotowany przez dziennikarza sportowego. Jest to idealna okazja, aby skorzystać z kodu promocjnego na Fortunie.

Ćwiąki Boost

Już o godzinie 21:00 rozpocznie się pojedynek Królewskich z Dumą Katalonii. W roli gospodarza, zawody rozegra ekipa z Madrytu. Jak to bywa przy takich meczach, na kogo nie postawimy, to otrzymamy dość wysoki kurs. Wynika to z tego, że trudno jest jakkolwiek przewidzieć co się w tym meczu wydarzy. Jeżeli chodzi o FC Barcelonę, to odpadła ona już z Ligi Mistrzów i w pełni może skoncentrować się na krajowych rozgrywkach. Z kolei Real Madryt w tym tygodniu rozprawił się na swoim terenie 3:1 z Liverpoolem. Dzięki temu, przybliżyli się oni do półfinału tych rozgrywek. Pojawia się teraz pytanie, jak Real będzie wyglądał przy takim terminarzu. Są po meczu z The Reds, dzisiaj czeka ich El Clasico, a już w środę ponownie podejmą walkę z angielskim zespołem. Pojawia się pytanie, czy są w stanie podołać terminarzowi? W obu ekipach zabraknie kilku graczy. Jeżeli chodzi o Dumę Katalonii, w meczu nie zagra Coutinho i Fati, który wciąż zmaga się z kontuzją. Z kolei ekipa z Madrytu, będzie musiała sobie poradzić bez Carvajala, Varane, Ramosa i Edena Hazarda. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie.

Promocja zaproponowana przez legalnego bukmachera Fortuna, jest tak naprawdę zakładem specjalnym. Tomasz Ćwiąkała zaproponował następujący zakład: w meczu będzie remis, over 2.5 bramek i Leo Messi z bramką. Kurs na to zdarzenie obecnie wynosi 10, ale co ciekawe jeszcze kilka dni temu oscylował w okolicach 13. Trzeba przyznać, że typ jest dosyć odważny. Tak naprawdę, aby liczyć na jego wynik, musimy liczyć na rezultat 2:2, bądź 3:3. Oczywiście wynik 4:4, czy 5:5, również sprawi, że zakład zostanie rozliczony poprawnie, ale tego rodzaju rozstrzygnięcie spotkania wydaje się być mało prawdopodobne. Zakład nie wymaga, spełnienia żadnego rodzaju warunków. Każdy, kto ma konto na Fortunie może z niego skorzystać.

Już teraz, z kodem TYPERVIP, odbierz 20 zł bez depozytu!

Odbieram 20 zł bez depozytu