Jak Odebrać?

 1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. Graj kupony AKO za łączną stawkę co najmniej 100 PLN z kursem ogólnym min. 1.85. Rozliczenie kuponów musi nastąpić tego samego dnia.
 3. Za spełnienie warunków, każdego dnia otrzymasz 20 PLN na konto bonusowe! Każdy kolejny dzień to kolejna szansa na uzyskanie dodatkowych środków! W ciągu 7 dni otrzymujesz nawet 140 PLN!

Regulamin

 • Akcja polega na zawieraniu z konta depozytowego zakładów AKO za stawkę wynoszącą łącznie co najmniej 100 PLN, z minimalnym kursem ogólnym każdego kuponu 1.85 liczonym na moment jego rozstrzygnięcia, na dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej. Za spełnienie warunków Klient może otrzymać 20 PLN bonusu za każdy dzień etapu, który trwa 7 dni.
 • Pierwszy etap akcji trwa od 4.09 godz. 01:00 do 6.09 godz. 23:59. Każdy kolejny etap akcji będzie trwać od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.
 • Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego na kwotę 20 PLN za każdy dzień akcji. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego za jeden dzień akcji, w którym spełniono jej warunki.
 • Bonus zostanie przekazany w około godzinę, nie później niż do trzech dni od momentu spełnienia warunków.
 • Akcja startuje dnia 04.09.2020 r. i trwa aż do odwołania.
 • Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „WEŹ UDZIAŁ” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje. Akcja jest podzielona na tygodniowe etapy, każdy wymaga osobnego zapisu do akcji.
 • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.
 • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot po kursie 1,0.
 • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Nie masz konta na STS? Odbierz bonusy już teraz!

Odbieram bonusy na start już teraz