Wraz z sierpniem rozpoczęły się zmagania w najlepszych ligach świata. Mieliśmy okazję zaobserwować już takie starcia, jak Manchester City – Spurs, a także Chelsea – Arsenal. Emocji nie brakuje, bowiem początek sezonu to zazwyczaj grad goli, mnóstwo niespodzianek i liczne skandale. Legalni bukmacherzy w zasadzie codziennie przedstawiają ciekawe i szerokie oferty na nadchodzące mecze. Jednym z nich jest starcie londyńskiego West Hamu z Leicester, które zazwyczaj obfituje w sporą liczbę bramek – ostatnim razem padło ich aż 5! To tylko przedsmak nadchodzących dni, w których warto skupić się na wysokich kursach, bowiem jeden z bukmacherów przygotował ciekawą i wartą uwagi promocję.

Codziennie 1000 pln za wysokie kursy

Najbliższe dni będą obfitowały w ciekawe mecze – przed nami poniedziałkowe starcia Premier Leauge, La Liga i Seria A. Wtorek uraczy nas chociażby kwalifikacjami do Ligi Mistrzów, zaś w środę będziemy świadkami kolejnej rundy EFL Cup. Nie trzeba więc wyjaśniać, że wybór jest ogromny. Z ciekawą promocją wychodzi do nas bukmacher Betclic, który w najbliższych dniach premiować będzie graczy, którzy trafią najwyższe kursy w danym dniu. Nagroda jest o tyle ciekawa, że wynosi aż 1000 złotych dziennie dla najlepszego gracza. Jak wziąć udział w promocji? Warto pamiętać również o kodzie promocyjnym od Betclic.

Promocja trwa od 13.08.2021 do 31.08.2021 do godziny 23:59. W celu wzięcia udziału w promocji, we wskazanych dniach należy zagrać kupon za minimalną stawkę wynoszącą 10 pln, na dowolne dyscypliny sportowe. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 5 (a więc kupon musi być typu AKO), zaś minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20. Promocja dotyczy oferty przedmeczowej, a także live. Graczowi, który w danym dniu osiągnie najwyższy łączny kurs pojedynczego kuponu, w następnym dniu zostanie przyznana nagroda wynosząca 1000 pln. Gracz, który zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma ponadto 20 000 pln, II miejsce podium otrzyma 10 000 pln, zaś trzecie – 5000 pln. Czwarte miejsce to nagroda w wysokości 2000 pln, a piąte miejsce otrzyma 1000 pln. Nowy dzienny rekord również jest premiowany – nowy rekordzista otrzyma dodatkowe 1000 pln. W celu wypłaty bonusu należy go w terminie 30 dni od daty otrzymania, obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie kuponu 2.00. Kupony muszą zostać zawarte z salda depozytowego!

[blok_bonus]