CO NA WEEKEND? – Statystyki BTTS, OVER, UNDER, ROŻNE, KARTKI [7 – 9 lutego]

0
Staty na weekend

OVER 2,5 – gdzie szukać?

  • Bayern Monachium – over 2,5 w 18/20 meczach (vs RB Lipsk) Szczegóły
  • Dortmund – over 2,5 w 18/20 meczach (vs Bayer Leverkusen) Szczegóły
  • Adelaide United – over 2,5 w 13/15 meczach Szczegóły
  • Mainz – over 2,5 w 17/20 meczach (vs Hertha Berlin) Szczegóły
  • St Gallen – over 2,5 w 17/20 meczach Szczegóły
  • Luton Town – over 2,5 w 25/30 meczach Szczegóły
  • Atalanta – over 2,5 w 18/22 meczach (vs Fiorentina) Szczegóły
  • Cove Rangers – over 2,5 w 18/22 meczach Szczegóły
    Kupon niezagrany. Skopiuj go, dokonaj głębszej analizy i odrzuć te typy, które mają Twoim zdaniem najmniejsze szanse na pozytywne rozliczenie.

Przedstawione statystyki nie gwarantują zysku!

OBIE DRUŻYNY STRZELĄ

BTTS = Both Team To Score (Obie drużyny strzelą gola)

BRAMKI W OBU POŁOWACH
Szczególnie przydatne przy graniu LIVE.

  • Basel – gole w obu połowach w 17/20 meczach Szczegóły
  • St Gallen – gole w obu połowach w 17/20 meczach Szczegóły
  • Yeni Malatyaspor – gole w obu połowach w 16/19 meczach Szczegóły
  • Sassuolo – gole w obu połowach w 18/20 meczach Szczegóły
  • RKC Waalwijk – gole w obu połowach w 17/21 meczach Szczegóły
  • Dortmund – gole w obu połowach w 16/20 meczach Szczegóły

  1. Załóż konto na Fortunie i odbierz darmowe 20 złotych z kodem, który znajdziesz w powyższym banerze
  2. Skopiuj “gotowy kupon”, usuń zakłady, które Twoim zdaniem mają najmniejsze szanse powodzenia i zagraj za darmowe 20 złotych
  3. Jeśli trafisz kupon, wygrane środki możesz wypłacić na swoje konto bankowe

FORMA

REMISY

Wszystkie statystyki dotyczą ligowych meczów

UNDEROWO (2,5)

  • Valenciennes – under 2,5 w 20/22 meczach Szczegóły
  • Reims – under 2,5 w 19/22 meczach (vs Strasbourg) Szczegóły
  • Boavista – under 2,5 w 16/19 meczach Szczegóły
  • Boca Juniors – under 2,5 w 15/18 meczach Szczegóły
  • Athletic Bilbao – under 2,5 w 18/22 meczach (vs Real Sociedad) Szczegóły
  • Atletico Madryt – under 2,5 w 18/22 meczach (vs Granada) Szczegóły

JAK ONI STRZELAJĄ
Szczególnie przydatne przy graniu LIVE. Sortowane wg lig

Premier League:
Crystal Palace 0/22 bramek w pierwszym kwadransie I połowy
Crystal Palace 10/22 bramek w ostatnim kwadransie II połowy
Crystal Palace 17/22 bramek w II połowie
Everton 19/31 bramek w I połowie
Bournemouth 15/25 bramek w I połowie
Wolverhampton 26/35 bramek w II połowie
Bundesliga:

Schalke 0/31 bramek w pierwszym kwadransie I połowy
Hoffenheim 13/31 bramek w ostatnim kwadransie II połowy
Leverkusen 20/31 bramek w I połowie
Serie A:
Sampdoria 0/22 bramek w pierwszym kwadransie I połowy
Genoa 8/23 bramek w ostatnim kwadransie I połowy
Udinese 0/19 bramek w pierwszym kwadransie II połowy
Osasuna 12/29 bramek w ostatnim kwadransie II połowy
LaLiga:
Leganes 6/18 bramek w pierwszym kwadransie I połowy
Leganes 0/18 bramek w drugim kwadransie I połowy
Granada 9/27 bramek w drugim kwadransie II połowy
Alaves 18/23 bramek w II połowie
Celta Vigo 13/17 bramek w II połowie
Osasuna 22/29 bramek w w II połowie
Ligue 1:
Nimes 7/21 bramek w ostatnim kwadransie I połowy
Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk 9/23 bramek w pierwszym kwadransie II połowy
ŁKS 7/20 bramek w pierwszym kwadransie II połowy
Korona Kielce 0/12 bramek w drugim kwadransie II połowy
Lech Poznań 14/33 bramek w ostatnim kwadransie II połowy

ŁAMAŃCE HT/FT (POŁOWA/KONIEC)

Porażka do przerwy / wygrana na koniec:

  • Hoffenheim 3/20
  • Levante 3/22
  • RC Lens 3/23

Wygrana do przerwy / przegrana na koniec:

  • RKC Waalwijk 4/21
  • Cercle Bruges 4/24
  • Kortrijk 4/24
  • Wigan Athletic 4/30
  • Real Sociedad 3/22

ŻÓŁTE KARTKI

  • W Anglii Sheffield podejmie Bournemouth. Gospodarze mają na koncie 49 żółtych kartoników co plasuje ich na 4 miejscu w rankingu najagresywniejszych drużyn, Goście – 48 ŻK (szóste miejsce).
  • We Francji Montpellier – piąta najczęściej karana drużyna (44 ŻK) zmierzy się z równie agresywną Saint-Etienne (44 ŻK, trzecie miejsce)
  • We Włoszech najagresywniejsza drużyna Serie A – Bologna (72 ŻK) podejmie na wyjeździe zespół AS Roma (61, szóste miejsce). Również pojedynek Genoa (64 ŻK) vs Cagliari (60) wydaje się być ciekawym spotkaniem pod kątem overów kartkowych.
  • W Bundeslidze pojedynek Borussii M. Gladbach  – trzeciej najbrutalniejszej drużyny (44 ŻK) kontra FC Koln – drugiej najbardziej agresywnej drużyny (49 ŻK). Można spodziewać się wielu fauli i wyciąganych kartoników.

RZUTY ROŻNE

  • La Liga Osasuna wbijająca 5.4 RR/mecz (czwarte miejsce) zmierzy się z Realem Madryt (5.5, drugie miejsce). W meczach tych drużyn pada ~10 RR.
  • W Ligue 1 ciekawy pojedynek pod względem rzutów rożnych. Angers zmierzy się z Lille. Drużyny wbijają odpowiednio 5.3 i 5.6 RR/mecz co plasuje ich na piątej i drugiej pozycji. W meczach tych zespołów pada 8.8 i 9.8 RR.
  • Serie A pojedynek AS Roma vs Bologna. Drużyny wbijają odpowiednio 7.5 i 6.1 RR/mecz co plasuje ich na pierwszym i piątym miejscu pod względem wbijanych RR! W swoich meczach Roma wbija niemal 12 rzutów rożnych/spotkanie! Bologna ponad 10.
  • Bundeslidze starcie Leverkusen vs Dortmund. Gospodarze wbijają średnio 6.7 RR/mecz (trzecie miejsce) a goście 6.4 (czwarte miejsce). W meczach tych drużyn pada odpowiednio 9.9 i 9.7 kornerów.

PREMIER LEAGUE

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Arsenal1961906,135,9412,06
Bournemouth1592144,976,6911,66
Brighton1501664,695,199,88
Burnley1451874,535,8410,38
Norwich1522294,757,1611,91
Chelsea2161096,753,4110,16
Crystal Palace1512074,726,4711,19
Everton1841505,754,6910,44
Sheffield Utd1801895,635,9111,53
Aston Villa1672155,226,7211,94
Leicester1861445,814,5010,31
Liverpool2061396,444,3410,78
Man City250877,812,7210,53
Man Utd1751665,475,1910,66
Newcastle1262213,946,9110,84
Southampton1741885,445,8811,31
Tottenham1671635,225,0910,31
Watford1471684,595,259,84
West Ham1581974,946,1611,09
Wolves1681285,254,009,25

LA LIGA

Oznaczenia: RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)

DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Alaves1231623,734,918,64
At. Bilbao1601584,854,799,64
At. Madryt1741635,124,799,91
Barcelona1571224,763,708,45
Celta Vigo1531854,645,6110,24
Eibar1611535,034,789,81
Espanyol1381494,184,528,70
FC Sevilla1971195,973,619,58
Getafe1661165,033,528,55
Granada1391484,344,638,97
Leganes1431324,334,008,33
Levante1681945,095,8810,97
Mallorca1551584,564,659,21
Osasuna1621494,914,529,42
Real Betis1461804,565,6310,19
Real Madryt1781325,394,009,39
Real Sociedad1541334,814,168,97
Valencia1421594,304,829,12
Valladolid1361744,125,279,39
Villarreal1352014,096,0910,18

SERIE A

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Atalanta204857,032,939,97
Bologna1671275,964,5410,50
Brescia1151953,976,7210,69
Cagliari1221704,215,8610,07
Fiorentina1701375,864,7210,59
Genua1321424,554,909,45
Inter1701256,074,4610,54
Juventus1811386,464,9311,39
Lazio1611375,554,7210,28
Lecce1332154,597,4112,00
Milan1691315,834,5210,34
Napoli1661125,934,009,93
Parma1311864,526,4110,93
Roma2121327,314,5511,86
Sampdoria1421575,265,8111,07
Sassuolo1611725,555,9311,48
Spal1221884,216,4810,69
Turyn1332094,597,2111,79
Udinese1571845,416,3411,76
Verona1471535,075,2810,34

LIGUE 1

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Amiens1081403,865,008,86
Angers1461125,214,009,21
Bordeaux1371654,895,8910,79
Brest1171644,185,8610,04
Dijon1221614,365,7510,11
Lille1541135,504,049,54
Metz1191664,255,9310,18
Monaco1321374,714,899,61
Montpellier1401335,004,759,75
Nantes1501335,364,7510,11
Nice1311634,685,8210,50
Nimes1431255,114,469,57
Ol. Lyon1291214,614,328,93
Ol. Marsylia1511115,393,969,36
Paris St Germain1811086,704,0010,70
Reims1431335,114,759,86
Rennes1251364,464,869,32
St. Etienne1401195,004,259,25
Strasbourg1291144,784,229,00
Toulouse1231664,395,9310,32

BUNDESLIGA

Oznaczenia:
RR + oznacza rzuty rożne wbite przez drużynę
RR - oznacza rzuty rożne wbite przeciwko drużynie
Śr./Mecz oznacza średnią rzutów rożnych w meczach danej drużyny (drużyna+rywal)
DrużynaRR +RR -śr. +śr. -śr./ mecz
Augsburg1331723,915,068,97
B. M'gladbach1721555,064,569,62
Bayern2401027,063,0010,06
Brema1601984,715,8210,53
Dortmund1901025,593,008,59
Dusseldorf1481624,354,769,12
E. Frankfurt2131386,264,0610,32
FC Köln1711935,185,8511,03
Freiburg1512194,446,4410,88
Hertha1201803,645,459,09
Hoffenheim1742075,126,0911,21
Leverkusen2021236,313,8410,16
Mainz 051742175,126,3811,50
Paderborn1762185,186,4111,59
RB Lipsk1801515,454,5810,03
Schalke 041511694,585,129,70
Union Berlin1371844,035,419,44
Wolfsburg1671694,914,979,88

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o