Pierwsza gala Fist Universe, czyli czas na kolejną organizację typu freak fight w Polsce. Co już wiadomo o debiutanckim wydarzeniu spod szyldu Fist Universe?

Data gali17.06.2022
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiArnold, Dagmara Szewczyk, Artur Sargsyan

Kiedy Fist Universe?

O tym, kiedy odbędzie się pierwsza gala Fist Universe, przekonaliśmy się na wiele miesięcy przed wydarzeniem. Termin gali Fist Universe to 17 czerwca.

Gdzie Fist Universe?

Lokalizacja Fist Universe jest już znana. To, gdzie odbędzie się pierwsza gala Fist Universe, z pewnością ciekawi wielu fanów tego typu rozrywki. Jak się okazało, debiutancki event odbędzie się w Warszawie, a konkretniej w GlobalEXPO Centrum.

Fist Universe PPV, transmisja Fist Universe

Czy Fist Universe będzie w PPV? Legalna transmisja Fist Universe będzie transmitowana w systemie PPV. Tego typu projekty oparte na pojedynku freak fight są bowiem oparte właśnie na dochodach ze sprzedaży PPV i z pewnością nie inaczej będzie w przypadku Fist Universe.

Fist Universe bilety

Informacje na temat biletów na pierwszą galę Fist Universe zostały już podane. Wejściówki można nabywać od 7. kwietnia.

Fist Universe konferencja

Pierwsza konferencja Fist Universe odbyła się 2 kwietnia 2022 roku. Wówczas poznaliśmy więcej informacji zarówno na temat organizacji, za którą stoi Paweł "Trybson" Trybała, jak i odnośnie pierwszej gali Fist Universe i zasad pojedynków.

Fist Universe ważenie

Fist Universe ważenie odbędzie się zapewne dzień przed galą, czyli 6 maja 2022 roku.

Fist Universe komentatorzy

Tego, kim będą komentatorzy Fist Universe, jeszcze nie wiadomo. Z racji tego, że Trybson, włodarz Fist Universe, komentował między innymi gale FAME MMA, kto wie, może sam Trybała zasiądzie na stanowisku komentatorskim podczas pierwszej gali Fist Universe?

Zobacz także - kim jest Trybson?

Kto na Fist Universe?

Kto zawalczy na Fist Universe? Przede wszystkim celebryci w turnieju o milion złotych. Federacja na pierwszej gali przygotowała bowiem turniej ośmiu celebrytów, podczas którego do wygrania w walkach na pięści będzie do wygrania właśnie taka okrągła kwota.

Oprócz tego odbędą się również pojedynki na nietypowych zasadach slap ass, a całość ma być połączona ze światem e-sportu, choć nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób.

Walki Fist Universe

Walki Fist Universe będą więc pojedynkami celebrytów w różnego rodzaju formułach. O ile turniej na pięści w specjalnie spersonalizowanym sprzęcie brzmi jasno i zrozumiale, o tyle walki na zasadach slap ass to kompletna nowość. Będą to walki kobiet na Fist Universe polegające na... klapsach w pupę.

Zobacz także - Fist Universe. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Nie ulega wątpliwości, że walki Fist Universe będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem - jak to zwykle bywa w przypadku celebrytów i ich pojedynków na zasadach freak fight.

Zawodnicy Fist Universe

O tym, kim będą zawodnicy pierwszej gali Fist Universe, organizatorzy informowali stopniowo. Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem w historii Fist Universe okazał się być Arnold z Warsaw Shore, którego fani mogli kojarzyć również z występu na pierwszej gali AlkoMaster. Jak się okazało, Arnold stanie do walki o milion złotych w turnieju.

Ochotę na zgarnięcie tej efektownej nagrody mają również między innymi Artur Sargsyan. Z kolei w debiutanckim pojedynku slap ass wystąpi Dagmara Szewczyk, a w superfighcie - Filip Zabielski.

Bukmacher Fist Universe

Bukmacher Fist Universe, czyli czy pojedynki tej organizacji można typować u bukmachera? Tego, jak na razie nie wiadomo. Z pewnością więcej konkretów na ten temat poznamy na konferencji przed pierwszą galą. Możliwe, że wtedy dowiemy się czy któryś z polskich bukmacherów przedstawi w swojej ofercie Fist.

Kursy Fist Universe

A gdy poznamy oficjalnego bukmachera Fist Universe, wówczas dowiemy się, jak będą wyglądały kursy na pierwszą galę tej organizacji.

Typy Fist Universe

Typy na Fist Universe mogą być nietypowe ze względu na formułę pojedynków. Czy i jak bukmacherzy wystawią kursy na walki kobiet w formule... slap ass?

Karta walk Fist Universe


Jaki jest termin Fist Universe?
Pierwsza gala Fist Universe odbędzie się 17 czerwca 2022 roku.
Kto zawalczy na Fist Universe?
Na pierwszej gali Fist Universe zawalczą influencerzy i gwiazdy internetu.