Mimo niekorzystnego wyniku reprezentacja Kanady pokazała się w meczu z Belgią z bardzo dobrej strony. W jej piłkarzach widać ogromny głód sukcesów i niespożyte siły. Sprawili oni ogromne problemy Belgom, którzy długimi fragmentami zepchnięci byli do głębokiej defensywy. Gdyby sędzia nie skrzywdził Czerwonych swoją decyzją o nieprzyznaniu im drugiego, ewidentnego rzutu karnego, niewykluczone, że mecz zakończyłby się innym rezultatem. 

Chorwacja – Kanada mecz na Mistrzostwach Świata

Zarówno Chorwacja, jak i Kanada nie mogą być zbytnio zadowolone z wyników swoich pierwszych meczów na mundialu. Ogniści nie podołali wyzwaniu i nie strzelili Marokańczykom nawet jednej bramki. Ktoś może zauważyć, że szklanka jest do połowy pełna, bo żadnego gola też nie stracili, dzięki czemu wywalczyli przynajmniej jeden punkt. Celowali oni jednak zdecydowanie wyżej. Wicemistrzowie świata typowani byli obok Belgii do wyjścia z grupy, dlatego nie mogą pozwolić oni sobie na stratę punktów z dużo niżej notowaną Kanadą.

Sprawdźcie nasze typy na spotkanie Belgia – Maroko!

Piłkarze z kraju klonowego liścia pokazali kilka dni temu, że na Mistrzostwach Świata w Katarze nie znaleźli się przypadkiem. Pluć w brodę może sobie Alphonso Davies, który nie wykorzystał w spotkaniu z Belgami rzutu karnego. Lewy obrońca Bayernu Monachium uderzył zbyt słabo, żeby pokonać Thibauta Courtoisa. Czerwoni wykreowali sobie mnóstwo okazji bramkowych i przyznać należy, że remis byłby dużo bardziej sprawiedliwym rezultatem. Jak to jednak brzmi stare piłkarskie porzekadło, „wygrywa zespół, który strzeli więcej goli od przeciwnika”. A w tym przypadku zrobiła to Belgia. 

Przebieg meczu jest trudny do przewidzenia, gdyż obie drużyny nigdy do tej pory nie miały jeszcze okazji rywalizować w żadnym meczu. Będzie to dla nich pierwszy, historyczny pojedynek. Niepewni są także bukmacherzy, co znajduje odzwierciedlenie w kursach na to spotkanie. 

Chorwacja – Kanada kursy bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy wskazują przed tym spotkaniem na Chorwatów, jednak typ na ich zwycięstwo wyceniany jest dość wysoko. Wynosi on aż 2.17. Remis wyceniany jest na ok. 3.30. Kanadyjczycy przed turniejem postrzegani byli jako outsider, ale uległo to zmianie. Dlatego też kurs na ich wygraną wynosi 3.60. Bukmacherzy nie przewidują w tym starciu zbyt wiele bramek. Kurs na Poniżej 2.5 gola wynosi 1.73. 

Chorwacja – Kanada typy bukmacherskie

Chorwaci w ostatnich spotkaniach nie strzelali zbyt wiele bramek. Tylko w jednym z ostatnich pięciu meczów zanotowali więcej niż dwie bramki. Spodziewam się, że statystyka ta nie ulegnie zbytniej zmianie po meczu z Kanadą. Czerwoni potrafią całkiem skutecznie bronić, a ich zawodnicy słyną z szybkości i dużej dynamiki. Dlatego też nie spodziewam się wielu trafień w tym starciu. Mój typ: Poniżej 2.5 gola z kursem 1.73 na Betan. Zakładając konto u tego bukmachera, koniecznie wykorzystajcie nasz kod promocyjny Betfan. Zapewni to dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego. 

Podczas Mistrzostw Świata w Katarze w pierwszych połowach nie pada zbyt wiele bramek. Jako że żadna z drużyn nie będzie chciała od początku zbytnio ryzykować, przewiduję, że na przerwę Chorwaci i Kanadyjczycy zejdą przy bezbramkowym remisie. Mój typ: 1. połowa Brak gola z kursem 2.69. U nas znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na wszystkie spotkania mundialu w Katarze.

Chorwacja – Kanada transmisja

Spotkanie Chorwacji z Kanadą transmitowane będzie na antenie TVP 1 i TVP Sport. Początek starcia zaplanowany został na niedzielę 27 listopada o godzinie 17:00.

Zwiń
Kto wygra mecz Chorwacja – Kanada? Bukmacherzy dużo większe szanse na zwycięstwo przyznają Chorwatom. Gdzie znajdę inne typy na mecz Chorwacja – Kanada? Więcej typów na to spotkanie znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Typy Dnia.