Najbliższe dni są świętem dla wszystkich entuzjastów światowego tenisa. Nasz kraj na turnieju French Open reprezentuje doskonale wszystkim zna Iga Świątek, a także będąca w świetnej dyspozycji Magda Linette. Zapowiadają się naprawdę ciekawe i emocjonujące starcia. French Open to bez wątpienia czas wyjątkowy, bowiem jest to z najważniejszych i najbardziej emocjonujących wydarzeń tenisowych. Niemniej jednak – skupmy się na promocji, przygotowanej przez bukmachera Betclic. Oprócz tego – zwróćmy uwagę na dzisiejszą ofertę najlepszych bukmacherów, gdyż jest całkiem wyjątkowo szeroka.

Cashback nawet do 100 pln za tenisowe kupony

Mecz Igi Świątek to dla wielu z nas jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w bieżącym tygodniu. Fani zmagań tenisowych muszą być zachwyceni, bowiem od kilku dni możemy oglądać zmagania międzynarodowe w zasadzie codziennie. Oprócz wspomnianego meczu najlepszej rakiety świata, swoje starcie rozegra również kolejna reprezentantka Polski, Magda Linette. To tylko mała część rozkładu jazdy na najbliższe dni – warto w związku z tym zapoznać się z kodem promocyjnym Betclic. My zaś skupmy się na promocji, którą specjalni na dziś przygotował wspomniany bukmacher.

Promocja trwa w dniach 23.05.-29.05.2022. Aby skorzystać z promocji należy ręcznie nacisnąć przycisk “zapisz się” na stronie bukmachera. Następnie należy postawić dowolny kupon przedmeczowy lub na żywo. Musi to być kupon Solo lub AKO na tenis. Minimalny kurs łączny to 1.50, ale nie ma minimalnej stawki. Bez znaczenia czy zakład okaże się przegrany czy wygrany, wówczas otrzymamy zwrot w wysokości 12% stawki. Zwrot może wynieść maksymalnie 100 pln. Kupon musi zostać rozliczony do dnia 29.05.2022. Cashback zostanie przyznany na saldo freebetowe. 

[blok_bonus]