Do startu Igrzysk Olimpijskich w Tokio pozostał jeszcze tydzień, a do startu nowego sezonu w najsilniejszych ligach europejskich przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Jest to dobry czas na skierowanie swojej uwagi w kierunku oferty zakładów bukmacherskich innej niż sport. Interesującą ofertę przygotował między innymi bukmacher Fuksiarz, który oferuje cashback na wirtualną piłkę nożną.

Cashback na wirtuale od Fuksiarz.pl

Piłka nożna od wielu lat zajmuje pozycję najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, więc nie powinien zbytnio dziwić wzrost popularności w ostatnim czasie zakładów bukmacherskich na wirtualną piłkę nożną. Mecze wirtualnego futbolu są rozgrywane przez fikcyjne drużyny. Ich zawodnicy mają swoje statystyki, umiejętności i historie. Na podstawie tych liczb program komputerowy oparty o elementy losowości wylicza na bieżąco rozstrzygnięcia podań, zagrań, strzałów i interwencji. 

Wirtualna piłka nożna w pewnym stopniu bazuje na swoim rzeczywistym odpowiedniku, a więc wiedza na temat futbolu może być przydatna przy obstawianiu tego typu zdarzeń. Większą rolę odgrywa tu jednak losowość, charakterystyczna dla programów komputerowych skupiających się na symulowaniu sportu. 

Aby otrzymać cashback wystarczy, że postawicie kupon na zdarzenia z oferty wirtualnej piłki nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.20. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy cashback możecie otrzymać. Zależnie od ilości zdarzeń, taki będzie zwrot stawki. Sporty wirtualne występują u większości bukmacherów, ranking firm, na których można zawierać zakłady bukmacherskie znajdziecie na naszej stronie.

Odbierz bonus powitalny od Fuksiarz!

Odbieram bonus powitalny 500 PLN