Lada moment i rozpocznie się wyczekiwane Euro 2020, a wraz z nim nadciągają liczne promocje. Już 11.06.2021 na słynnym Stadio Olimpico reprezentacja Turcji podejmie Włochów, a kolejne dni to w zasadzie jeden wielki festiwal futbolu. Od takich hitów, jak Francja vs Niemcy, przez może mniej wyczekiwane spotkania, aż po mecze underdogów, skazanych na porażkę – czerwiec z pewnością należy do piłki nożnej. Legalni bukmacherzy proponują na te dni naprawdę szeroką i zróżnicowaną ofertę. Euro to przecież zawsze gwarant emocji i wspaniałego klimatu.

Szczególnie warto przyjrzeć się temu, co przygotował dla nas Superbet, bowiem wspomniana promocja nie potrwa długo, a jest doskonałą propozycją dla osób, które nie chcą zbyt ryzykować. Poza Mistrzostwami Europy w piłce nożnej powinniśmy skierować swoje zainteresowanie do Ameryki Południowej, gdzie rozgrywana jest Copa America, odpowiednik naszego Euro. Rywalizują tam przecież nie byle jakie ekipy – Brazylia, Urugwaj, Argentyna to tylko kilka z nich, a ciekawych kursów nie brakuje. Aktualne propozycje, co warto obstawić, zawsze można znaleźć w typach dnia

Jak skorzystać z bonusu cashback 100% do 200 PLN?

Promocja obowiązywać będzie w każdy weekend objęty bonusem, w dniach 08.06.2021 roku do 10.06.2021 roku. Podstawowym warunkiem skorzystania z bonusu jest rejestracja konta gracza w Superbet,  przez stronę partnerską, we wspomnianych dniach 08.06-10.06.2021, a następnie dokonanie pierwszej wpłaty na konto i złożenie zakładu. W celu otrzymania 100% zwrotu do 200 PLN pierwszy zakład musi mieć status przegrany. Wygrany zakład nie spowoduje przyznania cashbacku. Zakład musi być złożony z konta depozytowego, a więc nie mogą być wykorzystane środki z konta bonusowego – jedynie realny depozyt. Koniecznym jest, aby kupon składał się z oferty przedmeczowej – do promocji nie są włączone kupony LIVE ani sporty wirtualne. Minimalna stawka zakładu podlegająca promocji do otrzymania zwrotu to 10 PLN. Maksymalna kwota wspomnianego cashbacku to 200 PLN. Bonus zostanie aktywowany maksymalnie do 72 godzin od momentu zakończenia promocji. Wspomniany bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od otrzymania – w innym wypadku wygaśnie. Wymaga się naciśnięcia przycisku “Akceptuj” po zalogowaniu się do konta w celu przyjęcia nagrody. Bonus ważny będzie 7 dni od momentu zaakceptowania na koncie bonusowym. 

W celu wypłacenia bonusu należy spełnić koniecznie warunki. Środki bonusowe zaliczą się do obrotu bonusem tylko wówczas, kiedy zostaną wykorzystane na zakłady SOLO z minimalnym kursem 1.50. Środki bonusowe podlegają zaliczeniu do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady AKO z min. łącznym kursem 1.50 oraz z min. kursem dla każdego wydarzenia równym 1.10. Bonus można obrócić korzystając z oferty przedmeczowej oraz LIVE. Bonus zostanie przelany na konto depozytowego z bonusowego, gdy gracz dokona 3-krotnego obrotu. Szczegóły promocji można znaleźć tutaj.

 

 

Załóż konto już teraz i ciesz się z bonusów powitalnych na Superbet!

Odbieram bonusy na start