Zaczęły się eliminacje do turnieju, w którym można wygrać najbardziej prestiżowe trofeum w świecie piłki nożnej. Jako że kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze znajdują się w ofercie STS to bukmacher ten przygotował bonus. Grając codziennie jesteś w stanie zdobyć dodatkowo nawet 160 PLN.

Cashback 160 PLN

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów świata, a turnieje rozgrywane z tej dyscypliny śledzą setki milionów ludzi na całej kuli ziemskiej. Nic dziwnego więc, że Mistrzostwa Świata cieszą się taką popularnością wśród obywateli wszystkich krajów. Zaszczyt ten przypadł póki co tylko 8 krajom. Pięciokrotnie Mistrzostwa Świata wygrywali Brazylijczycy. Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy mają zaś 4 Puchary za wygranie MŚ. Obywatele półwyspu Apenińskiego tak samo jak Niemcy cieszyli się czterokrotnie z wygranej na tej imprezie. Krajanie Messiego i Suareza tak samo jak Francuzi dwukrotnie odnosili triumf na Mistrzostwach Świata. Po jednym zwycięstwie mają dwa Europejskie kraje czyli Hiszpania i kraj, w którym powstała piłka nożna – Anglia.

Obecnym Mistrzem Świata jest Francja, która zwyciężyła w finale z Chorwatami. Wszyscy z emocjami śledzą poczynania swoich reprezentantów na arenie międzynarodowej i liczą że ich ulubieńcy dostaną się na prestiżową imprezę jaką są Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożną. Do Kataru w 2022 roku poleci 14 drużyn ze starego kontynentu. My jako Polacy liczymy że wśród tych ekip będą nasze Orły prowadzone przez selekcjonera Paulo Sousę. Jednakże przed Biało-Czerwonymi stoi trudne wyzwanie gdyż znajdują się w grupie z silną Anglią i potrafiącymi zaskoczyć Węgrami. Miejmy nadzieję że ekipie, której kapitanem jest Robert Lewandowski uda się wyjść zwycięsko z kwalifikacji i zaprezentować godnie na Mistrzostwach Świata. Jeśli uważasz, że tak będziesz to możesz to obstawić na STSie, a przy okazji zdobędziesz bonus.

 

STS przygotował promocję w której należy codziennie zagrać minimum jeden kupon na kwalifikacje. Codziennie możesz zdobyć cashback do 20zł. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty na eliminacje do MŚ. Jeśli powinie Ci się noga i przegrasz kupon STS wręczy Ci bonus, maksymalnie 20 zł dziennie. Pod koniec promocji 15% kwoty przegranych stawek zostanie Ci wypłacone na konto bonusowe. Pamiętaj żeby zapisać się do promocji tutaj

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na STS to nie zwlekaj, załóż już teraz, a otrzymasz bonus powitalny!

Odbieram bonus