Już 4 sierpnia na stadionie Maksimir w Zagrzebiu zmierzą się ze sobą Legia Warszawa i Dinamo Zagrzeb. Dla Legionistów będzie to niezwykle ważny mecz o możliwość gry w najbardziej elitarnych europejskich rozgrywkach. Legia nie jest jednak faworytem, a kibice w pewnym stopniu zadowoleni są z faktu, że ich klub zagwarantował sobie juz udział w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Z nieco innym podejściem do tego pojedynku podchodzi wyraźny faworyt do awansu – Dinamo Zagrzeb, dla którego spotkanie z zespołem z Warszawy jest tym z gatunku “nie do przegrania” ze względu na przewagę doświadczenia w europejskich pucharach i nieporównywalnie bogatszy i pełniejszy skład. Z ciekawą ofertą promocyjną na to spotkanie wystartował bukmacher Superbet. Szczegóły poniżej.   

Cashback 500 PLN w Superbet z okazji meczu Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa

Klubowi z Zagrzebia nie udało się w zeszłym sezonie awansować do rozgrywek Ligi Mistrzów, co było ogromnym ciosem zarówno dla kibiców, jak i kasy klubowej. Uczestnictwo w najwyższej europejskiej klasie rozgrywkowej to nie tylko prestiż, lecz również spore korzyści finansowe. Z tego tytułu przewidujemy, że Dinamie będzie w tym sezonie bardzo zależało na zmazaniu złego wrażenia sprzed roku i awansie do Champions League.

Oba kluby zmierzą się ze sobą w oficjalnym meczu po raz pierwszy w historii. Ze względu na doświadczenie w rozgrywkach europejskich, według legalnych bukmacherów Dinamo jest faworytem nie tylko spotkania rozgrywanego w Zagrzebiu, lecz również zwycięstwa w dwumeczu. W poprzedniej rundzie Dinamo nie dało zbyt wielu szans zespołowi Omonii Nikozja, z którym pewnie wygrało w dwumeczu 3:0. Mamy nadzieję, że Legia postawi się mistrzowi Chorwacji mocniej aniżeli drużyna z Cypru.

Na okazję tego spotkania ofertę promocyjną dla nowych graczy przygotował bukmacher Superbet. Aby z niej skorzystać należy założyć na Superbet konto i postawić minimum 10 zł na pierwsze zdarzenie z oferty na spotkanie Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa(1, X lub 2). W przypadku przegranej na konto bonusowe otrzymamy cashback nawet do 500 zł! Poza promocją, na nowych użytkowników czeka korzystny bonus powitalny Superbet.

 

Odbierz bonus powitalny od Superbet z kodem TYPERVIP!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus