Jesteśmy już po pierwszym meczu w ramach EURO 2020. Włosi, którzy są jednym z faworytów do zdobycia tytułu pewnie rozprawili się z drużyną z Turcji zwyciężając 3:0 po bramkach Immobile, Insigne oraz jednym trafieniu samobójczym Demirala. Już dzisiaj czekają nas kolejne emocje związane z turniejem, zwłaszcza że czeka nas kilka naprawdę interesujących pojedynków. Z tego też powodu dostępny jest nowy bonus Totolotek, dzięki któremu w przypadku niepowodzenia możemy uzyskać cashback w wysokości 25 zł.

CASHBACK 25 ZŁ

Znaczna część dzisiejszych typów bukmacherskich skierowanych jest ku meczowi Danii z Finlandią. Drużyna Eriksena i spółki jest chyba największym faworytem dzisiejszego dnia. Wskazują na to między innymi kursy wystawione przez analityków poszczególnych bukmacherów. Kurs na zwycięstwo duńskiej drużyny oscyluje w granicach 1.45-1.50. Nic dziwnego, ponieważ za Finlandią w dzisiejszym spotkaniu nie przemawia kompletnie nic. Na papierze są drużyną o wiele słabszą, nie prezentują również dobrej formy, a ponadto nigdy nie udało im się pokonać Duńczyków. Nie mniej jednak jest to drużyna, która od czasu do czasu potrafi sprawić niespodziankę, jak na przykład 11 listopada 2020 roku, kiedy z wielkim zaskoczeniem dla wszystkich udało im się pokonać Francuzów 2:0. Czy Duńczycy bez problemu poradzą sobie z Finlandią? A może znowu będziemy świadkami niespodzianki? Przekonamy się chwilę przed godziną 20, ponieważ mecz rozpocznie się o 18:00.

Już o godzinie 21:00 będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzą się ze sobą reprezentacje Belgii i Rosji. Na Gazprom Arena w Petersburgu, gdzie zasiądzie około 33 900 kibiców najprawdopodobniej nie zobaczymy gwiazdy drużyny belgijskiej – Kevina De Bruyne. Faworytem w tym spotkaniu będą Belgowie, aczkolwiek kurs na ich zwycięstwo jest naprawdę wysoki i wynosi aż 2.00. Za drużyną rosyjską w dzisiejszym meczu najbardziej przemawiać będzie fakt, iż na trybunach zasiądzie większość kibiców właśnie tej reprezentacji. Jednakże, jest to drużyna która jakościowo prezentuje się o wiele gorzej niż Belgia. Co ciekawe, obie drużyny mierzyły się ze sobą 3 razy i za każdym razem mecz kończył się zwycięstwem drużyny belgijskiej. Zasadnicze pytanie brzmi, czy faworyci tego spotkania poradzą sobie z presją, czy może jednak to Rosja postawi zbyt wysoko poprzeczkę?

Zobacz też: bonusy bez depozytu

W celu otrzymania cashbacku w wysokości 25 zł, w pierwszej kolejności konieczne jest założenie (albo posiadanie) konta u bukmachera Totolotek. W następnej kolejności należy postawić kupon, na którym znajdą się jedynie zdarzenia dotyczące meczów EURO 2020, a ponadto zostaną rozegrane w dniach 12.06-14.06. Jeżeli uda Ci się poprawnie wytypować rezultaty spotkań otrzymasz wygraną, a jeżeli będziesz miał tym razem trochę mniej szczęścia otrzymasz cashback w wysokości 25 zł, który zostanie dodany do twojego konta bonusowego.

Odbierz 15 zł bez depozytu na u bukmachera TOTOLOTEK

Odbieram darmowe 15 PLN na start rejestrujac sie z kodem TYPERVIP