Kod promocyjny Typiko

0

Kolejnym legalnym bukmacherem, który lada chwila powinien zawitać na polski rynek, jest Typiko. Nie należy łączyć tej firmy z Tipico, czyli siecią zagranicznych bukmacherów. Co więc już wiadomo o Typiko?

I. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów na zakłady online w listopadzie 2018 roku.

II. Prezesem zarządu jest Aleksandra Kuliniak, w przeszłości prezes firmy Bet Sport Poland.

III. Na liście Typiko znalazł się między innymi “wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi”, więc można domniemać, że firma poszerzy swoją działalność również o prowadzenie zakładów w punktach naziemnych.

Typiko bukmacher na legalnych zasadach

Typiko to nowy legalny bukmacher na polskim rynku. Dzięki otrzymanej w listopadzie 2018 roku licencji Ministerstwa Finansów regulującej przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet Typiko bukmacher stał się godnym zaufania partnerem dla graczy oczekujących profesjonalnej obsługi związanej z inwestowaniem środków w zakłady bukmacherskie. Zgodnie z określonymi w licencji zasadami dotyczącymi legalnego prowadzenia działalności bukmacherskiej Typiko automatycznie odprowadza należne podatki do Skarbu Państwa, gracze nie muszą, więc się o to martwić.

Typiko zakłady bukmacherskie online

Możliwość obstawiania zakładów online to niewątpliwie olbrzymie ułatwienie dla klientów, którzy nie chcą ograniczać się tylko do wizyt w lokalach stacjonarnych. Obecnie jest to coraz bardziej powszechna metoda wybierana przez graczy niezależnie od wieku oraz płci. Dzięki ofercie Typiko zakłady bukmacherskie można obstawiać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, co znacznie poszerza możliwości i daje nieograniczoną swobodę podczas typowania. Korzystanie z nowoczesnych technologii oraz nowatorskie rozwiązania to znak rozpoznawczy profesjonalnych i legalnych polskich bukmacherów, do których zalicza się Typiko.

Czytaj więcej

Specjalne oferty dla graczy

Szeroka oraz stale aktualizowana baza zakładów bukmacherskich to wizytówka Typiko. Oprócz tego proponuje specjalne promocje powitalne dla nowych graczy. Dostępny w ofercie Typiko kod promocyjny na start wpisywany w formularz rejestracyjny zwiększa wartość promocyjnych bonusów. Dla nowych graczy Typiko bonus powitalny to gwarancja satysfakcji, a jednocześnie nagroda za okazane nam zaufanie. Ponieważ wkraczamy na polski rynek bukmacherski, zależy nam na zadowoleniu klientów bukmachera oraz stworzeniu jak najkorzystniejszej oferty dla stałych i początkujących graczy. Pragnie, aby proponowany przez Typiko kod promocyjny na start stał się prezentem powitalnym świadczącym o zaangażowaniu w organizację profesjonalnych zakładów bukmacherskich.

Zaufaj profesjonalistom

Lubisz emocje związane z zakładami bukmacherskimi? Nie musisz wychodzić z domu, aby obstawić dowolny zakład u legalnego polskiego bukmachera online. Prezentowany w ofercie Typiko bonus od depozytu dla nowych graczy, a także bonus reload dla już zarejestrowanych osób to promocje, z którymi warto się zapoznać. Nie wiesz, gdzie zacząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi? Typiko bukmacher przyjmujący wzajemne zakłady na legalnych zasadach będzie doskonałym wyborem!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o