Copa America niedawno wystartowała, a przed nami starcie lidera i wicelidera grupy B. Canarinhos w turniej weszli fantastycznie – na wejściu pokonali 3:0 Wenezuelę, a niedługo później nie dali żadnych szans reprezentacji Peru, pokazując pełną dominację i wygrywając aż czterema bramkami! Kolumbia zaś nie rozpoczęła rozgrywek z aż takim przytupem, lecz po 2 kolejkach zgromadzili ważne 4 punkty – zremisowali bezbramkowo z Wenezuelą, a Ekwador pokonali skromnie jedną bramką. Tym samym początek rozgrywek dla obu ekip był naprawdę udany – jak będzie wyglądać starcie ważnych przedstawicieli południowoamerykańskiego futbolu?

Brazylia vs Kolumbia – mecz na Copa America

Ostatnim razem na Copa America Kolumbia oraz Brazylia mierzyły się w 2015 roku. Wówczas niespodziewanie górą byli Kolumbijczycy, a jedynego gola w meczu strzelił były obrońca Interu Mediolan, Jeison Murillo. Spotkania pomiędzy tymi ekipami na ogół są bardzo wyrównane – rzadko kiedy któraś z drużyn przejmuje dowodzenie nad meczem i ustala warunki. Przede wszystkim jest to rywalizacja dwóch naprawdę solidnych drużyn, z tradycjami piłkarskimi i z wielkim zamiłowaniem dla tego sportu. Brazylia dla wielu to w zasadzie, obok Anglii, stolica futbolu, wręcz święte miejsce. Tym samym oglądanie brazylijskich piłkarzy w akcji to prawdziwa uczta dla oczu – fenomenalny pokaz futbolu, głównie dzięki fantastycznej technice i niecodziennym zagraniom. Jeśli już teraz wiesz, na co warto postawić, rozważ założenie konta u bukmachera i odbiór bonusu bez depozytu

Brazylia – Kolumbia – typy

Nie powinno nas dziwić, że to Canarinhos są typowani na zwycięzców tego spotkania. Legalni bukmacherzy zdają się nie mieć wątpliwości, że to właśnie Brazylia będzie górą. Taki pogląd ma uzasadnione podstawy – bilans 7:0 w dwóch poprzednich meczach, fantastyczna dyspozycja większości zawodników, kadra pełna gwiazd. Kolumbia to rzecz jasna zespół skromniejszy jeśli chodzi o wielkie nazwiska, ale niewątpliwie nie jest to ekipa, którą można ignorować. Jednak ciężko uwierzyć, że Kolumbijczycy będą w stanie przeciwstawić się Neymarowi, czy też Richarlisonowi.

Brazylia vs Kolumbia – kursy bukmacherskie 

Kurs na zwycięstwo Brazylii to około 1.60, zaś na Kolumbijczyków wynosi on średnio 6.20. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi ekipami aż trzykrotnie obie drużyny strzeliły bramkę – kurs na to, że obie strzelą i tym razem to około 2.10. Dla wierzących w pewne zwycięstwo Canarinhos ciekawą propozycją na pewno będzie multi wynik – 1:0, 2:0 lub 3:0 dla Brazylii – kurs aż 2.40! Jeżeli nastawiacie się na wyrównane spotkanie, warto przemyśleć tak zwaną podwójną szansę na Kolumbię  – remis lub zwycięstwo Kolumbijczyków po kursie 2.30. Inną opcją jest po prostu liczba goli w meczu. W przypadku +2,5 gola w meczu bukmacherzy oferują kurs średnio 2.00. Tak czy inaczej – warto podzielić się swoimi propozycjami w typach dnia.

Brazylia – Kolumbia – transmisja – gdzie obejrzeć?

Spotkanie, które początek planowany jest na godzinę 2:00 w dniu 24.06.2021, obejrzeć będzie można w TV na kanale TVP Sport. Inną możliwością jest obejrzenie meczu w internecie – na stronach bukmacherów Betclic, Fortuna, STS i PZBuk.

 


Mecz zostanie rozgrany na Estadio Olimpico Nilton Santos w Rio de Janeiro, w Brazylii.
Tak, wiele – wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawodtyper.pl w kategorii aktualności.