Podczas spotkania z dziennikarzami Adam Nawałka potwierdził, że w meczach z Urugwajem i Meksykiem zabraknie Roberta Lewandowskiego a niepewny Michał Pazdan (z Urugwajem na pewno zabraknie; z Meksykiem nie wiadomo)

Adam Nawałka o Robercie:
–”Minimalizujemy ryzyko, by był do dyspozycji w meczach wiosennych. Przed nim wiele ważnych meczów w reprezentacji, a także w klubie. Musi wyleczyć kontuzję. To wybitny zawodnik i nie ma co ukrywać, że nie da się go zastąpić w proporcjach jeden do jednego. Będziemy próbować nowych rozwiązań pod względem personalnym, jak i taktycznym”

Kamil Grosicki: „Chcemy godnie pożegnać Artura”

Adam Nawałka o ustawieniu:
„Celem takich meczów jest wypróbowanie nowych zawodników i rozwiązań taktycznych. Mamy przygotowane ustawienia z trzema i czterema obrońcami”

„Grosik” o roli w ustawieniu 3-5-2:
„Widzę siebie w ataku. Tak grałem w Jagiellonii z Tomkiem Frankowskim. Gra na „wahadle” nie jest moją mocną stroną. Trener zna moje możliwości i je wykorzysta”.

Kursy:
Gol Grosika @ 4,80 LV BET

Brak Roberta Lewandowskiego oznacza, że nie jest pewne kto będzie wykonywał ewentualny rzut karny. Jako kandydata wymienia się kończącego reprezentacyjną karierę Boruca, któremu zdarzało się strzelać „jedenastki”.

„Doskonale wykonuje rzuty karne, wiem to z treningów. Strzela bardzo pewnie” – powiedział z uśmiechem trener.

Czy typ „Artur Boruc strzeli gola z rzutu karnego” jest w zasięgu? (Kurs 30,0)


Zakłady specjalne na mecz Polska – Urugwaj:

ForBET  -> zarejestruj się i odbierz 50 pln


LV BET -> zarejestruj się i odbierz darmowe 20 pln
(zakładka INNE)


Fortuna  -> zarejestruj się i odbierz darmowe 10 pln
(SPECJALNE > Polska vs Urugwaj)