W czerwcu reprezentacja Polski rozegra aż cztery mecze w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Rywalami biało-czerwonych będą Holendrzy, Walijczycy i dwukrotnie Belgowie. Mecze z tak silnymi reprezentacjami przed mundialem pomogą zdefiniować realną siłę naszej kadry. Na okazję czerwcowych meczów Polski promocję przygotował bukmacher Betfan. Nagradza on graczy za lojalne kibicowanie reprezentacji i stawianie na ich mecze. 

Silni rywale czekają na Polaków

Poza Walią każda z wymienionych wyżej reprezentacji ma zapewniony awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. Smoki powalczą o niego w niedzielę z Ukrainą. Mecz zaliczył spore opóźnienie z powodu przełożenia barażu między Szkocją a Ukrainą. Nasi wschodni sąsiedzi nie byli w stanie rozegrać swojego spotkania eliminacyjnego z powodu stanu wojennego w kraju. Mecz ze Szkotami udało się finalnie rozegrać 1 czerwca, a Ukraina wygrała 3:1. Polacy skutecznie rozprawili się tego samego dnia z Walijczykami, pokonując Smoki 2:1. Bramki zanotowali wówczas Jakub Kamiński i Karol Świderski. Liczymy, że obaj równie dobrze zaprezentują się w kolejnych meczach.

Pojedynki z Holandią i Belgią zapowiadają się na pasjonujące mecze pełne walki i przede wszystkim bramek. Nasi rywale w grupie 4 Ligi A w Lidze Narodów to reprezentacje wysoko klasyfikowane w rankingu FIFA. To oni będą faworytami najlepszych bukmacherów w starciach z biało-czerwonymi. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Czerwonymi Diabłami w środę 8 czerwca na Stadionie Króla Baudouina w Brukseli. Ostatni raz z tym rywalem Polska mierzyła się dawno temu – w 2007 roku. Wówczas wygrała 2:0. Nie mielibyśmy nic przeciwko takiemu rezultatowi także teraz. 

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy grać kupony zawierające typy na mecze Polaków. Kupon musi zostać zagrany za dokładnie 59 zł i powinien zawierać min. 3 zdarzenia. Kurs minimalny każdego z nich to 1.40. Bonusy przyznawane są według wzoru, którego szczegóły możecie przeczytać w regulaminie bukmachera. Oprócz tego oferuje on także atrakcyjny bonus powitalny. Aby uzyskać do niego dostęp, zarejestrujcie konto z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]